Photoshop la bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop la bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum Sponsorlu Bağlantılar aranıza yeni katıldım.photoshop programını öğrenmek istiyorum.programı iyi kullanamıyorum. örneğin;bir resimdeki bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum.ben photoshop kullandığım belli olmasın istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.....

Photoshop la bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

Alt 10-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

aranıza yeni katıldım.photoshop programını öğrenmek istiyorum.programı iyi kullanamıyorum.
örneğin;bir resimdeki bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum.ben photoshop kullandığım belli olmasın istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim..Photoshop la bir kareyi başka bir resme ekliyorum fakat renk düzenini ayarlayamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 10-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
image > adjustment açılır menüsündeki fonksiyonlar ile (Level, curves, brightneess-contrast, color balance v.b.) kullanarak renk eşlemeleri yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-10-2007 #3
Foto manipülasyon ve layer katmanları ayrıca renk ler ile biraz ilgilenmelisiniz. Bu konular hakkında geniş bir şekilde bilgi sitemizde mevcuttur...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 10-10-2007 #4
Evet ,zaten kimse photoshop a yeni başlayan biri profesyonel anlamda iş beklemez.Deneme yanılma yöntemi ile kendinizi geliştirebilirsiniz.Gökhan abinin dediği gibi sitemizde yeterince bilgi mevcut ve sürekli yeni şeyler ekleniyor.Sorununuz olursa biz burdayız..=)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayarlayamiyorum, baska, bir, duzenini, ekliyorum, fakat, kareyi, photoshop, renk, resme