photoshop la istanbul resimleri çizecek arkadaş

Sonuçlanan İlanlar - photoshop la istanbul resimleri çizecek arkadaş Sponsorlu Bağlantılar photoshopla 4 renk kullanarak kızkulesi ayasofya galata kulesi boğaziçi köprüsü çizecek arkadaş arıyorum bu konulardan çok anlamıyorum.örnek göstemiyorum...

dodo67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dodo67

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopla 4 renk kullanarak kızkulesi ayasofya galata kulesi boğaziçi köprüsü çizecek arkadaş arıyorum bu konulardan çok anlamıyorum.örnek göstemiyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

corto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corto

Ressam / İstanbul

Alt 28-11-2008 #3
sizinle bu konuda çalışabilirim, 10 yıllık illustrasyon tecrübem var
karatas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatas

Grafiker / Antalya

Alt 28-11-2008 #4
Sizinle bu konuda çalışabiliriz.Güzel Sanatlar Fakültesi grafik mezunuyum ve bu tür çalışmalarla özellikle ilgileniyoruz.Eğer çalışmak isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz.
dodo67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dodo67

Hiç Biri / İstanbul

istanbul resimleri çizecek arkadaş

Alt 23-01-2009 #5
Seleam yaklaşık 10 adet istanbulun tarihiyerlerini vektör çizecek arkadaş arıyorum aşagıdakiörnekteki gibi
photoshop la istanbul resimleri çizecek arkadaşphotoshop la istanbul resimleri çizecek arkadaş
dgul79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #6
vectorel olarak çizileceği için önemli değil....size tam anlamıyla yardımcı olabilirim....
dgul79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2009 #7
sen tam yerine geldin dostum..ben istanbul pendikdeyim...10 adet çizimi sana en yakın zamanda teslim edebilirim
cengraf64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengraf64

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #8
20 Yıllık deneyimli grafikerim. İzmirde yaşıyorum. İnternet üzerinden işinizi yaparım.
graphicsmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicsmaker

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #9
Selam Dodo 67. Siteye yeni üye oldum. Talebinize de yeni gördüğüm için hala ihtiyacınız olabileceği ihtimaliyle yazıyorum. Eğer bu çizimlere hala ihtiyacınız varsa ne zamana kadar elinizde olmasını istediğinizi bana özel mesajla iletebilirseniz, uygunluk durumuma göre size yardımcı olabilirim. İyi günler dilerim..

Tags
arkadas, çizecek, istanbul, photoshop, resimleri