Photoshop Magazin Yarışma: Jabra

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Photoshop Magazin Yarışma: Jabra ...

puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 13-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarışma Adı :
[COLOR="Red"]Jabra ile Özgürleşin[/COLOR]

Açıklama:
Türkiye'de Tasarıma ve Tasarımcılara destek veren Jabra sponsorlugunda gerçekleşen Jabra ile Özgürleşin adlı yarışmamız başlamıştır. Dereceye giren görseller Jabra firması tarafından da değerlendirilecektir. Ödüller olarak dağıtılan ve dünyada büyük bir ilgi gören Jabra kulaklıklarının hiçbir yerde göremeyeceğiniz özelliklerini Yarışma Ödül sayfasından okuyabilirsiniz. tıkla

Başlangıç Tarihi: 24.10.2007
Bitiş Tarihi: 20.11.2007

Orjinal Dosya:

Katıldığım çalışma:

Açıklama: Yarışma için verilen orjinal dosyanın logo dışında hiçbir şey eklemeden fazlalıklarını attım.
[COLOR="Black"]oylarınızı bekliyorum[/COLOR]. Photoshop Magazin Yarışma: Jabra Şimdiden çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 13-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hani tam ,anlamıyla sevmediğim bir reklam tarzı olsada ,en iyisi seninki gibi gözüküyor. oyum sana gelsin mi geldi bile.hayırlı olsun.bu arada jabra yazısını uçağın üstüne,yahutta yazdığın yerde sanki,camekanın arkasındaymış gibi bir görüntü uygulasaydın,daha iyi olurdu.yine de emeğine sağlık.sade olmuş diğer tasarımlardan daha güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
puhuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

puhuma

Eğitimci / Bursa

Alt 13-11-2007 #3
yorum için ve oy için tşk Photoshop Magazin Yarışma: Jabra logoyu üstte denedim fakat uçak eğimli olduğu için logo düz haliyle uygun düşmedi, ama camekanın arkasında olabilirdi. Sanırım ben çalışmadaki 2. mesajıda göndereyim derken (ki logonun üstündeki üçgen formu da orjinal dosyadan tesadüf olduğu için 2. mesaj için değerlendireyim dedim ilk bakışta farkedilmese de > bknz.rs1) Camekanın arkası fikrini gözden kaçırmışım. Gösterdiğiniz için ayrıca tşk ederim.

Bu mesajdan alıntı yap

rica ederim.

Alt 16-11-2007 #4
umarım sen kazanırsın puhuma. bazen insan çok basit ( gözükebilen bir başkasını gözü ile) en ufak detayı bile kaçırabiliyo. bana da çok olur. sanırım 2. kişinin ,herhangi bir kaygı v.s. olmadan resime bakmasından kaynaklanıyor.
başarılarının devamını dilerim. dediğim gibi favorim sensin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
jabra zgrlk yarisma