Photoshop Manipülasyon İçin Ne Yapmam Gerekir?

Photoshop - Photoshop Manipülasyon İçin Ne Yapmam Gerekir? ...

alican460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican460

Webmaster / Aydın

Alt 05-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Psde manipülasyon nasıl yapabilirim. İnternetten bakıyorum tam anlamadım. Sizin çektiğinizi ettiğiniz veya anlattığınız görsel ders var mı? Yani şu manipülasyon olayını yapmak istiyorum. Bu konuda videolu görsel acemelikten yarı-orta derece bilgili kişiye öğretecek photoshopda daha iyi geliştirebileceğim görsel ders var mı? Cs6 serisini kullanıyorum. Şimdidien ilginiz teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 06-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu Psde manipülasyon nasıl yapabilirim. İnternetten bakıyorum tam anlamadım. Sizin çektiğinizi ettiğiniz veya anlattığınız görsel ders var mı? Yani şu manipülasyon olayını yapmak istiyorum. Bu konuda videolu görsel acemelikten yarı-orta derece bilgili kişiye öğretecek photoshopda daha iyi geliştirebileceğim görsel ders var mı? Cs6 serisini kullanıyorum. Şimdidien ilginiz teşekkür ederim.
Buradan Photoshop Dersleri başlayabilirsiniz.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
alican460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican460

Webmaster / Aydın

Alt 07-12-2014 #3
Teşekkür ederim ilginizden dolayı.
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurdk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2015 #4
Manipülasyonda hayal gücü çok önemlidir, izlemiş olduğun bir çok videoda da fark etmişsindir diye düşünüyorum. Manipülasyonlara başlaman için bol bol pratik yapman ve daha önceden yapılmış olan bir çok manipülasyon çalışmasına bakman lazım neyin nasıl yapıldığı hangi objenin veya resmin nasıl kullanıldığı ve en önemlisi kendini manipülasyonu yapan kişinin yerine koyup ben olsaydım nasıl yapardım? diye kendine sorup o çalışma üzerinden kendi hayal gücünü test edebilir ve gerçekten manipülasyon yapabilirmiyim diye kendi kendine sorman gerekir. Photoshop Manipülasyon İçin Ne Yapmam Gerekir? umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap