photoshop a nasıl font yüklerim?

Photoshop Dersleri - photoshop a nasıl font yüklerim? ...

Alt 05-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop a nasıl font yuklerım yardımcı olursanız sevınırım (mac)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopa font yükleyemessin program fontları pcnin kendi sisteminden görür pcye font yüklemen yeterli saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-07-2008 #3
mac icin somustum sagolun...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 06-07-2008 #4
Suitcase var dimi hepinizde şimdi diyelimki bir işin fontunu tanıtmak istiyorsunuz yada font yüklemek istiyorsunuz yapmanız gereken fontları bir klasör'ün içinde toplayıp suitcase in içine atmanız attığınızda ok işaretiyle o font klasörünü göstericek ve onun üzerine tıklayıpta yukarıda bulunan activate yazılı sarı ampulü tıkladığınızda aktif hale gelir ve kullanabilirsiniz!!

YADA

Font yüklemek için illaki de suitcase tarzı yazılıma gerek yok. Fontlar elinizde ise System klasörünün üzerine sürükleyip bırakın fontlar Fonts klasörüne otomatik yerleştirilecektir. Fontları nasıl bulurum diyorsanız internette bedava font çok.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-07-2008 #5
soyledıgınızı yaptım uark coktu hıc font kalmadı napabılırım acıllllll
Bu mesajdan alıntı yap
softdesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

softdesing

Grafiker / İstanbul

bence yanlıs!!!

Alt 02-10-2008 #6
Arkadasım sisteme font yuklemenin dogru olmadıgını düsünüyorum... Sistemi agirlastırıyo veya programları cokturuyo basıma cok geldi comez zamanlarımda... ordan biliyorum... :rofl:

YADA

Font yüklemek için illaki de suitcase tarzı yazılıma gerek yok. Fontlar elinizde ise System klasörünün üzerine sürükleyip bırakın fontlar Fonts klasörüne otomatik yerleştirilecektir. Fontları nasıl bulurum diyorsanız internette bedava font çok.[/quote]
Bu mesajdan alıntı yap
killmutlu5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

killmutlu5

Webmaster / İstanbul

Alt 21-10-2008 #7
Font Yüklemenin En Kısa Yolu İlk Önce internetten Kendi Beğendiqin FontLarı İndir Vede BaşLat+Denetim Masası+Yazı Tipleri'ne Git tüm İndirdiqin FontLArı Oraya At Sonra Ps Yi Aç Herhangi Bişe Yaz Yazı Değiştirme Yerinden Attıqın Fontları Bul Seç....Bu Kadar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
font, nasıl, photoshop, yüklerim