Photoshop öğrenmek için tavsiye kitaplar

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop öğrenmek için tavsiye kitaplar ...

|X-Files| isimli Üye şimdilik offline konumundadır

|X-Files|

Sanat Yn. / Samsun

Alt 07-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshop öğrenmek için tavsiye edeceğiniz kitaplar var mı ?
Ayrıca mesela cs4 kullanıyorum diyelim cs3 kitapları da bana yardımcı olabilir mi? Aralarında çok fark var mıdır?
İyi günler dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Cs4 kullanıyorsanız cs3 kitapları belli bir aşamaya kadar yardımcı olabilir fakat cs4ün yeni özelliklerinden bihaberdir. Bu sebeple tam ve etkin bir şekilde kullanmanıza imkan evrmez, yeni özellikleri tanıyamazsınız ve yeni sürümlerde eskilerden farklı olarak belli başlı pek çok ayar yeniden yapılandırıldığından etkisi azalır.
Kitap olarak önermek yerine photoshop un kendi klavuzu ve internetteki çeşitli tutorialler daha etkili öğrenmenizi sağlayacaktır. En azınan kitap aldığınızda her şeyi sıfırdan ve en basit şekliyle anlatır. Şayet bunu istiyorsanız kitap önerebilirim ama dediğim gibi tutorialler ve photoshop un kendi klavuzu en doğru ve aşamalı öğrenim yoludur.
Bu mesajdan alıntı yap
|X-Files| isimli Üye şimdilik offline konumundadır

|X-Files|

Sanat Yn. / Samsun

Alt 08-02-2011 #3
Cs4 kullanıyorsanız cs3 kitapları belli bir aşamaya kadar yardımcı olabilir fakat cs4ün yeni özelliklerinden bihaberdir. Bu sebeple tam ve etkin bir şekilde kullanmanıza imkan evrmez, yeni özellikleri tanıyamazsınız ve yeni sürümlerde eskilerden farklı olarak belli başlı pek çok ayar yeniden yapılandırıldığından etkisi azalır.
Kitap olarak önermek yerine photoshop un kendi klavuzu ve internetteki çeşitli tutorialler daha etkili öğrenmenizi sağlayacaktır. En azınan kitap aldığınızda her şeyi sıfırdan ve en basit şekliyle anlatır. Şayet bunu istiyorsanız kitap önerebilirim ama dediğim gibi tutorialler ve photoshop un kendi klavuzu en doğru ve aşamalı öğrenim yoludur.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Önerilerinizi dikatte alacağım. İyi günler dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap