photoshop pds??

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop pds?? ...

photoshop pds??
yutan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

photoshop pds??

Alt 14-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhba, web tasarımı için corel den photoshop'a yptıgım tsrımı atmk ıstıyorum bunu nasıl yapabılırım ve müşterim pds olarak atmamı istedı bu konuda yardımcı olursanıız cok sevınırım..
,teşkkrler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

senkronize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senkronize

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corelden photoshopa dosya cevirmen ve onu verimli bir şekilde kullanabilmen yazık ki mümkün değil.
Bu mesajdan alıntı yap
ademildec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademildec

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2011 #3
Corelden Vektörel Olarak Kayıt Et daha sonra Freehand ile Yeniden Aç Freehand ile Açtıktan sonra Tekrar VektöreL olarak Kayıt Et Ve Photoshopta Ac Psd olarak Kaydet photoshop pds??
Belki Olur.
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 01-03-2011 #4
corelde file/publish to pdf den kaydettigin pdf dosyasini photoshopta acabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
enreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enreklam

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-03-2011 #5
müşteri pds değil psd olarak istemiştir onu yani photoshop dökümanı olarak,corelde eğer bi web sitesi arayüz hazırladı iseniz vector kısımları tek tek export ile psd olarak kaydetmeniz lazım daha sonra corelden tasarımın jpeğini alıp ps.de açarak tekrar uyarlama yapmanız gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap
remedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

remedya

Grafiker / Ankara

Alt 09-03-2011 #6
Arkadaşlar Corell de yapamayacağınız hemen hiç bir şey yok. 3D gözlükle bakınca 3 boyutlu algılanan kompozisyondan çeşitli animasyonlara kadar grafik tasarım adına pek çok şeyi yapabilirsiniz.

Corell'de de layer var. Object manager'ı sağ tarafa açın, sayfada kullandığınız her nesne için new layer oluşturun (sol alt köşeden) ve ps ta ayrı layer olarak görmek istediğiniz nesneleri ayrı layerlara sürükle bırak yaparak oluşturursunuz. Kayıt ederken de psd olarak layerlı kaydedersiniz. Ya da layerlı tiff olarak.
Bu mesajdan alıntı yap