Photoshop pixel problemi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop pixel problemi Sponsorlu Bağlantılar Photoshop ' a resmi yüklediğimde böyle oluyor bilgi; Fakat resim orjinal hali böyle: cs2 kullanıyorum arkadaslar çözüm yolunu bekliyorum sağolun...

Photoshop pixel problemi
Mckodq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mckodq

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Photoshop pixel problemi

Alt 07-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop ' a resmi yüklediğimde böyle oluyor bilgi;
Photoshop pixel problemi

Fakat resim orjinal hali böyle:
Photoshop pixel problemi

cs2 kullanıyorum arkadaslar çözüm yolunu bekliyorum sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 07-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açık olan bi sayfaya sürükle bırak mı yapıyorsunuz yoksa yeni bi proje olarak mı açıyorsunuz resmi?
Bu mesajdan alıntı yap

Mckodq

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 07-07-2012 #3
yok normal open >>>> resmi açıyorum böyle oluyor sade resim değil yazılarda pixelli Photoshop pixel problemi
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2012 #4
Photoshopta resmi açmadan önce Ctrl + K yaparak ayarlar penceresini aç ve Units and Rulers kısmındaki New Documents Preset Resolutions kısmındaki Print Resolutions değerini 300 ve Screen Resolutions değerini de 72 olarak değiştirmeyi dene bakalım. Bu değerlerin karşısında yer alan kutucukta da seçenek pixel/inch olmalı.
Bu arada bunlar CS5 deki ayarlar. CS2 de belki yeri belki adı değişiktir. kontrol edip bulursun nasılsa. Bi dene bakalım.
Bu mesajdan alıntı yap

Mckodq

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 10-07-2012 #5
aynı sorun :S
Bu mesajdan alıntı yap