Photoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmir ...

nezmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nezmes

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim bir arkadaşla anlaştık.Hepinize bol kazançlar.
Merhaba Fotoğrafçılık la ilgisi olan Photoshop programına hakim ve diğer photoshop programlarına yabancı olmayan Freelance çalışacak arkadaş arıyorum.

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Merhaba Fotoğrafçılık la ilgisi olan Photoshop programına hakim ve diğer photoshop programlarına yabancı olmayan

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar endüstriyel fotoğrafçılık alanında hizmet vermekteyim (moda,still life,katalog,mobilya,mimari,düğün fotoğrafçılığı hariç) bazı zamanlar işlerimin yoğunlu nedeni ile sıkışma yaşamaktayım böyle durumlarda iş verebileceğim arkadaş aramaktayım. Fotoğrafçılıkla ilgisi olan Photoshop programına hakim freelance olarak hizmet verebilecek bana yardımcı olabilecek arkadaş arıyorum.Birkaç fotoğraf gönderip iş tecrübesine bakarak karar vereceğim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Photoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmirPhotoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmirPhotoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmirPhotoshop programına hakim Freelance çalışacak arkadaş arıyorum. - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ufukdogan35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdogan35

Öğrenci (Diğer) / Aydın

Alt 12-11-2015 #3
Merhabalar, iş ilanınıza talibim. Eğer şartlarda anlaşabilirsek serbest zamanlı olarak çalışabilirim. Bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mail: *********
serhan kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhan kara

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2015 #4
Merhabalar.

İstanbul Aydın Üniv. sinema Tv Mezunuyum. Apple co. da 1 yıl kadar çalıştım. Şu an Berr medyada grafikerlik yapmaktayım. Ayrıca Hummel markasının Freelance olarak görsel tasarımcısıyım. Magazaevimde.com bayan elbiseleri satan bir e-ticaret platformudur. Tasarımı tamamen bana aittir.

İlanınızla ilgiliyim. ********* *********

İyi çalışmalar
cemal1202 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemal1202

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2015 #5
ilgilenebilirim *********
nezmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nezmes

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-11-2015 #6
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim bir arkadaşla anlaştık.Hepinize bol kazançlar.