Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar resmin önüne yarısaydam ama puslu bir tabaka koymak istiyorum bu efekti nasıl oluşturabilirim veya biri bana yapıp psd olarak verebilirmi rica etsem örenk olarak ek1'e bakabilirsiniz alttaki ...

CoNqU3RoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CoNqU3RoR

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar resmin önüne yarısaydam ama puslu bir tabaka koymak istiyorum bu efekti nasıl oluşturabilirim veya biri bana yapıp psd olarak verebilirmi rica etsem örenk olarak ek1'e bakabilirsiniz alttaki şerit gibi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar resmin önüne yarısaydam ama puslu bir tabaka koymak istiyorum bu efekti nasıl oluşturabilirim veya biri bana yapıp psd olarak verebilirmi rica etsem örenk olarak ek1'e bakabilirsiniz alttaki şerit gibi

Buradan Öğrenebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

CoNqU3RoR

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2013 #3
maalesef hocam ingilizdem yok yinede google çeviri ile yapmaya çalıştım olmadı türkçeleştiren siteler olmuş bu dersi ancak gösterildiği gibi bir buz efekti olmadı rica etsem siz yapıp psd dosyasını bana yollayabilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

CoNqU3RoR

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2013 #4
maalesef hocam ingilizdem yok yinede google çeviri ile yapmaya çalıştım olmadı türkçeleştiren siteler olmuş bu dersi ancak gösterildiği gibi bir buz efekti olmadı rica etsem siz yapıp psd dosyasını bana yollayabilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-07-2013 #5
Tarzanca (ing)Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım Bilmemeniz Önemli Değil Önemli Olan Azimlilik.
Buyrun PSD Dosyası İndirip Kafanıza Göre EditleyinPhotoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım

Tıkla İndir
Bu mesajdan alıntı yap

CoNqU3RoR

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2013 #6
hocam çok teşekkürler anlayamadığım kısım ise arkaplanda kullandığımız resminde o kısmını kesip bulanıkklaştırma efekti vermem gerekiyormuş meğer inanın herşeyi yapmışım ancak o kısmı anlayamadığımdan yapamadım yoksa 50 kere denedim azimle, kafayı yememek için de sizden istedim iyikide istemişim Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım şimdi hatamı anlayabildim yada eksikliğimi çok teşekkürler Photoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-07-2013 #7
İşi çözmene Sevindim BaşarılarPhotoshop Puslu (buzlu) Efekti İçin Yardım
Bu mesajdan alıntı yap