Photoshop renk seçme Yardım???

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop renk seçme Yardım??? Sponsorlu Bağlantılar Selamlar grafikerler ya benim acil yardıma ihtiyacım var photoshopta bir renk seçerken (örn: kırmızı ) siyahın ve bayzın tonlarını seçiyor veya açık sarı seçince griyi seçiyor bunun çaresi ...

esvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esvet

Öğrenci (Diğer) / Şanlı urfa

Alt 03-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar grafikerler ya benim acil yardıma ihtiyacım var photoshopta bir renk seçerken (örn: kırmızı ) siyahın ve bayzın tonlarını seçiyor veya açık sarı seçince griyi seçiyor bunun çaresi varmı arkadaşlar ne yapabilirim bi yardım etseniz çok iyi olur bunun bir kısayol tuşu olmalıydı sanırım şuan işim durmuş yapamıyorum

Selamlar grafikerler ya benim acil yardıma ihtiyacım var photoshopta bir renk seçerken (örn: kırmızı ) siyahın ve bayzın tonlarını seçiyor veya açık sarı seçince griyi seçiyor bunun çaresi varmı arkadaşlar ne yapabilirim bi yardım etseniz çok iyi olur bunun bir kısayol tuşu olmalıydı sanırım şuan işim durmuş yapamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ikinci defa acmanın ne mantığı var ?
fakat konudan birkaç tane daha acarsanız daha iyi olur ; hemen cevap bulabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-06-2013 #3
Konularınız birleştirilmiştir.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
esvet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esvet

Öğrenci (Diğer) / Şanlı urfa

Alt 03-06-2013 #4
yanlış yere konu açtığımı düşündüm ve bende silemedim taşıyamadım dan dolayı buraya açtım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-06-2013 #5
yanlış yere konu açtığımı düşündüm ve bende silemedim taşıyamadım dan dolayı buraya açtım
İki konuyuda Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım kısımlı alana açtınız. Sadece konu açma zamanlarınız arasında 17 dakika fark bulunmaktadır.

Cevap alabilmek için benzer sorunu yaşamış arkadaşların cevaplarını beklemeniz gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2013 #6
geç oldu kusra bakma Photoshop renk seçme Yardım???

değerli arkadaşım; sayfanı greycale renk modunda açmışsın sanırım, Baskı için çalışıcaksan CMYK 300 dpi, ekran görüntüsü için kullanıcaksan yaptığın çalışmayı RGB 72 dpi olarak çalışmanız iyi olur...

Bu mesajdan alıntı yap