Photoshop resim birleştirme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop resim birleştirme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim bir sorunum var.Bir arkadaşım cs5 ile şöle bir resim yapmış. http://a1108.hizliresim.com/11/8/13/10756.jpg Bende buna benzer resim yapmak istiyorum.Mesela aynı manzaraya kendımı farklı şekillerde koymak istiyorum bir türlü ...

nurullahhhh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurullahhhh

Öğrenci (Grafik) / Adana

ünlem

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim bir sorunum var.Bir arkadaşım cs5 ile şöle bir resim yapmış.

http://a1108.hizliresim.com/11/8/13/10756.jpg

Bende buna benzer resim yapmak istiyorum.Mesela aynı manzaraya kendımı farklı şekillerde koymak istiyorum bir türlü yapamadım yardım edenlerden allah razı olsun.

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İskoçyalı bilim adamları bu kopyalama işini çözdüler sanırım ama insanoğlu için de uygun mu bi araştırmak lazım.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

nurullahhhh

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-08-2011 #3
dalga gecme kardesim.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 13-08-2011 #4
benim de arkadaşlarım buna benzer birçok örnek yapıyorlar fotoğraf makinesini sabitliyorlar mekan aynı kalıyor sadece sen değişik pozlar veriyorsun daha sonra onu photoshop ortamında bir resim sabit kalmak şartı ile diğer resimlerdeki seni kesiyorsun (biraz incelik gerektiriyor tabi Photoshop resim birleştirme ) daha sonra da o baz aldığın resmin üzerine diğerlerini yapıştırıyorsun biraz rötüjle de hataları kapatırsan sonuç bu oluyor sanırım ama daha profesyonel anlatacak arkadaşlarım da çıkacaktır tabi Photoshop resim birleştirme
Bu mesajdan alıntı yap

nurullahhhh

Öğrenci (Grafik) / Adana

Alt 13-08-2011 #5
evet ben ugrastım ama yapamıyorum Photoshop resim birleştirme birisi yardım etse çok güzel olucak
Bu mesajdan alıntı yap
lithium73 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lithium73(44)

Grafiker / Hatay

Alt 18-08-2011 #6
fotoğraf makinesini bir tripod yardımı ile sabitlersin. sonra arkadaşın ayrı yerlerde fotoğraflarını çekersin ondan sonra bir tane resmi temel alırsın diğer resimlerden arkadaşı kesip temel aldığın fotoğrafa koyarsın. yada daha doğal görünmesi için fotoğrafların hepsini üstüste koyarsın arkadaşların olduğu yerleri bir resimde bırakırken diğerlerinde silersin. anlatması biraz karmaşık. resimleri gönderirsen sana psd halini yapar gönderirrim daha iyi anlarsın... çok zor bişey değil...
Bu mesajdan alıntı yap