Photoshop Resimi göstermiyor

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Resimi göstermiyor ...

WeskerExcella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeskerExcella

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar. Benim Photoshop CS6'da bir sorunum var. Onu sizinle paylaşmak istiyorum.

Resimde göründüğü gibi aslında resimi ben programa sürüklediğimde,resimin gözükmesi lazım,ama gözükmüyor. Ama mesela resimin köşesinden tutup sürüklediğimde resimi gösteriyor,bu sorun ben de bayadır var. Nasıl çözebilirim bir fikri olan varsa söylerse çok mutlu olurum.. Teşekkürler. Photoshop Resimi göstermiyor
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resmi bir klasör içinemi bırakıyorsunuz. Klasörün gözü kapalıysa resmi göstermez.
Bu mesajdan alıntı yap
WeskerExcella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeskerExcella

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 19-11-2014 #3
resmi bir klasör içinemi bırakıyorsunuz. Klasörün gözü kapalıysa resmi göstermez.
Hayır,resim bir klasörün içinde değil. Masaüstünden sürüklüyorum resimi.
Sadece bu resimde değil,programa attığım her resimde aynı şeyi yapıyor ve resimi genelde hep kullandığım yerden veya masaüstünden sürüklüyorum. CS5 aynı sorunu yapmıyor,CS6 niye böyle bir sorun yapıyor çözemedim hala.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cs6, photoshop