photoshop soyut

Deneme Çalışmalar - photoshop soyut Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar imaj gözüküyor mu ?...

photoshop soyut
Bay.KLANSIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

photoshop soyut

Alt 12-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar imaj gözüküyor mu ?

photoshop soyut
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 12-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanız görüyorum bu amaç nedir anlatsaydın bakıyorum bakıyorum hiç bişi anlamıyorum???
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-06-2009 #3
Anladığım kadarıyla photoshop kullanarak bir souy resim yapmışsınız...
Değişik olmuş...
Bu tarz farkı için + tp veriyorum photoshop soyut
Eminim sizin için bir çok şey ifade ediyordur.
Başarılarınızın devamını dilerim
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2009 #4
çalışmanız görüyorum bu amaç nedir anlatsaydın bakıyorum bakıyorum hiç bişi anlamıyorum???
Az sonra bu 4 objenin birbirleriyle savaşacaklarını ve hepsinin bunun için farklı alanlarda farklı pozisyon ve donanımlarının olduğunu düşünebilirsiniz

Anladığım kadarıyla photoshop kullanarak bir souy resim yapmışsınız...
Değişik olmuş...
Bu tarz farkı için + tp veriyorum photoshop soyut
Eminim sizin için bir çok şey ifade ediyordur.
Başarılarınızın devamını dilerim
Saygılar
Teşekkür ederim.İlk defa bu tarz bir şey yapıyorum bilgisayarda genelde böyle şeyleri hep çizerim ve çoğunun bir izahı yoktur rahatlamak için yaptığım şeyler bunlar.

Ayrıca bu çalışmayı yaparken fark ettim ki herhangi bir konuya bağlı kalmadığım için photoshop ta çok rahat çalışabiliyorum.Aklıma ne gelirse hangi çizgi hangi efekt gelirse onu uygun gördüğüm şekilde kullanabiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2009 #5
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki photoshop soyut butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Bay.KLANSIZ

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2009 #6
Tamam volkan bey daha dikkatli olmaya çalışacağım.
Bu mesajdan alıntı yap