Photoshop ta arka plan değiştirmek

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ta arka plan değiştirmek Sponsorlu Bağlantılar photoshopta arka planı nasıl değiştiriyoruz? mesela evde fotoğraf çekilmiş bir kişiyi ağacın yanına koymak gibi. yani arka taraf değişecek....

kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kristal

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopta arka planı nasıl değiştiriyoruz?

mesela evde fotoğraf çekilmiş bir kişiyi ağacın yanına koymak gibi. yani arka taraf değişecek.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 05-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

pentool ile resmin kenarlarını çiz ben doğru çizemedim örnek amaçlı yaptım tabi sen güzelce kes resmiPhotoshop ta arka plan değiştirmek

resmi çizdin workpathi tut (1) ve aşağı sürekle (2). seçili konuma gelecektir yukardan select menüsünden inverse yi işaretle resimin etrafına seçilecektir ve klavyeden silme tuşuna bas(backspace).şimdi resminin arkası yok oldu istediğin zemine yerleştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kristal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kristal

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2007 #3
çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
pucca_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pucca_

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 14-08-2009 #4
bu konuyla ilgili değil ama benim öğrenmek istediğim ben bilgisayarıma photoshop yukledim crackledim fakat serial numberını istiyo bunu bilen bir arkadaşım bana yardımcı olabirmi?
Bu mesajdan alıntı yap
seabis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seabis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #5
crack ve serial istekleri forumda yasaktır...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arka, degistirmek, photoshop, plan