Photoshop ta bunu yapabilen varmı?

Photoshop Dersleri - Photoshop ta bunu yapabilen varmı? Sponsorlu Bağlantılar selan arkadaşlar aşağıdaki resim photoshop ta yapıldı. yapabilen yada nasıl yapıldığını bilen varsa paylaşabilirmi acaba. teşekkürler....

sumatra14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sumatra14

Eğitimci / Bolu

Alt 27-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selan arkadaşlar aşağıdaki resim photoshop ta yapıldı. yapabilen yada nasıl yapıldığını bilen varsa paylaşabilirmi acaba.

teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bumerang34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bumerang34

Hiç Biri / Aydın

Alt 29-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok galiba
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #3
bunun cevabı yok ki, bu nasıldı da bu hale geldi, sıfırdan mı yapıldı, tahmin mi yürütmeliyiz?
Bu mesajdan alıntı yap

sumatra14

Eğitimci / Bolu

Alt 29-11-2008 #4
arkadaşlar adam bunu yaklaşık 15 dakikadayaptı. elimde bir foto vardı ve üzerinde bazı işlemler uyguladı ve bu hale geldi
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 29-11-2008 #5
arkadaşlar adam bunu yaklaşık 15 dakikadayaptı. elimde bir foto vardı ve üzerinde bazı işlemler uyguladı ve bu hale geldi
15 dakika da yaptı diyorsunuz, demek ki yapılışı izlediniz... bu demek oluyor ki nasıl yapıldığına bilirsiniz. bazı işlemler neyimiş? doğrusu çok merak ettım...
Bu mesajdan alıntı yap
dgul79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dgul79(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #6
ne yani gövde gösterisimi yacaz.onumu demeye çalışıyorsun
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #7
Keşke yapana sorsaydınız, nasıl yapmış?... Burada da anlatın... Photoshop'ta yapılabilecek işlem miktarı çok fazla. Hepsini biliyor olmamız imkansız. Ben açık bir dille bilmediğimi ifade edebilirim. Belki bir stamp uygulamasıyla yapılmıştır diye düşündüm ama tek başına olamaz. Hatta siz o yapan kişiye diyin bize anlatsın herkes meraktan kurtulur. Yalnız yine de merak ettim, madem etrafınızda kati surette yapabilen biri var, neden bize bu şekilde "bunu yapabilen var mı?" diye geldiniz? Amacınız öğrenmek olsa, ona sorardınız... Haydi o anlatmadı diyelim, başta açıklamasını yapar rica ederdiniz...
Bu mesajdan alıntı yap

sumatra14

Eğitimci / Bolu

Alt 29-11-2008 #8
dostlar bunu bir itlyan yaptı. alpha camda kullanmak için yaptı bende dil yok soramadım ama biraz baktım. filitre olayları ile yaptı. photoshopta pek iyi değilim tam vakıf olamadım o neden soruyorum. yanlış anlaşılmasın lütfen.........
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2008 #9
Fotoğrafı buraya yükler misiniz? Uğraşmak isteyenler olur belki...
Bu mesajdan alıntı yap

sumatra14

Eğitimci / Bolu

Alt 29-11-2008 #10
orjinal resim bende değil. kendisi getirmiş resmi bunu görünce diğer resime kim bakar. ben bunu aldım sadece...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bunu, photoshop, varmi, yapabilen