Photoshop ta dekupe ile ilgili sorum var

Photoshop - Photoshop ta dekupe ile ilgili sorum var Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar bir logonun dekupesini yaparken, bütünün dışında kalan fakat dekupesi yapılması gereken yerler var. Örneğin bir çiçeğin dekupesini yapyorsunuz çiçekleri yaptınız ve yuvarlak işaret çıktı ve birleştirdiniz, ...

DERYASEZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DERYASEZER

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 26-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar bir logonun dekupesini yaparken, bütünün dışında kalan fakat dekupesi yapılması gereken yerler var. Örneğin bir çiçeğin dekupesini yapyorsunuz çiçekleri yaptınız ve yuvarlak işaret çıktı ve birleştirdiniz, sonra taç yapraklarında da dekupe yapıyorsunuz ( aynı pathte yapıyorum bunları) taç yaprakları da bitirince make selection diyip 0,1 ok diyorum ve seçili alan sadece ilk yaptığım alan geliyor, taç yaprakları path halinde gözüküyor ama seçili hale gelmiyor neden olabilir sizce şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pathlere ait layerların üzerine shift ile tıklamanız gerekli.
Bu mesajdan alıntı yap
DERYASEZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DERYASEZER

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2008 #3
teşekkür ederim efoja
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dekupe, ile, ilgili, photoshop, sorum, var