Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım :DD

Photoshop - Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım :DD ...

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 05-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AŞAĞIDAKİ PARÇADA YAŞANAN OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR.GERÇEKLE BİR ALAKASI YOKTUR.

Ayrıca bu çalışmayı yapmamda IV.Murat ın bazı yorumları neden olmuştur.Abi hatırlayacaksın bir çalışmamda bana demiştin ya sen yakında siteyi de yaakarsın diye Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD ondan art niyetim yok onu da belitrityim

Her Neyse:

Büyük güçlüklerle tamamlanan grafikerler.net nihayet kullanıma açılmıştı.

Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD

Forum üyeleri yine hergün olduğu gibi yine sitede dolaşıyorlardı.[Aslında hepimiz ordayız kırılganlık yapmayalımPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD

Sakin bir gündü o gün forum üyeleri için.Ama birazdan olacaklar kimsenin aklına gelmezdi.Forum üyelerinin evi gibi gördükleri siteleri canları alev alıyordu.Ateşler her yanı sarmıştı.

Herkes panik içide etrafa kaçıyordu.Site sahibi [Gökhan TEKIN] büyük bir cesaret örneği göstererek ateşlerin arasına daldı ve ateşleri söndürmeye başladı.Ona diğer site sakinleride yardım ettiler.Herkes canla başla çalışıyordu.

Herkes simsiyah olmuştu dumanların arasında ateşler azaltılmıştı ama daha çok su lazımdı...

Artık tüm umutlar sönmüştü majestic ve belqin çok umutlulardı ama yapacak bir şey yoktu.İtfaiye aranmıştı ama ondan da ses seda yoktu.

Tüm herşey bitmişti.Geriye kalan evlerinin simgesi olarak benzettikleri logolarıda yanıyordu.

Herkes çok üzgündü Gökhan Bey tüm kayıtları inceliyordu.Güvenlik kamerasına takılan bu görüntüyü tüm forum üyelerine gösterdi herkes şok olmuştu..Çünkü kimse bu kişiden böyle birşey beklemezdi...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yldrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yldrm

Grafiker / Kocaeli

Alt 05-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel ve komikPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD ellerin dert görmesin arkadaşım.....
Bu mesajdan alıntı yap
IV.Murat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

IV.Murat

Grafiker / Antalya

Alt 05-09-2007 #3
-100 rep Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-09-2007 #4
Süper Ya Ellerin DeRt Görmesin Süper Olmus Yaf +Rap CebindePhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2007 #5
eline sağlık Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDDPhotoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-09-2007 #6
çılgın bu ya Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DD
Bu mesajdan alıntı yap
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

Alt 12-10-2007 #7
çok komik olmuş daha da önemlisi çok yaratıcısınız.söylemeden yapamayacağım nedense horus un yanan avatarını görünce çok güldüm:lol:
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 12-10-2007 #8
hehe Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDD güzel olmuş eline sağlık Photoshop ta Grafikerler.net İ Yakalım  :DDD

+ rep
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-10-2007 #9
yangın sırasında akıllardan geçenler

Horus: Allahım flood yapmayın diyemicemmi artık olamaazzzzz ölmek istiyorum

Ziyankar: Batsın bu dünya durdurun dünyayı inecek var , paylaşmak güzeldir hadi arkadaşlar söndürelim şu yangını :P

süpermiş ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Piem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Piem

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-12-2007 #10
ne bu şimdi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafikerler, photoshop, yakalim