Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli ...

Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli
cikolatacadii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikolatacadii

Grafiker / Balıkesir

Alt 15-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Photoshop kullanabilen yaz sesonunda otel fotografçılığında çalışacak eleman arıyorlar . Yemek+ lojman+ sigorta+ servis + maaş(1000tl becerisine çalışmasına göre artacak) ilgilenlere duyurulur.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli - Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli ya da Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli | Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 16-04-2011 #3
ilanınızla ilgileniyorum size e mail attım
semih cosgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semih cosgun

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #4
photoshop , freehand ve indesign programlarını biliyorum photoshopa hakimim ve ayrıca dijital fotoğrafcılık geçmişim var ilanınızla ilgileniyorum
eksen236 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eksen236

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2011 #5
arkadaşlar 1000 tlye grafiker ve fotoğrafçı arayan zihniyeti kınıyorum.

grafikerler olarak bu kadar ucuzmuyuz...?
cikolatacadii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikolatacadii

Grafiker / Balıkesir

Alt 27-04-2011 #6
eksen236
tabi değiliz...
Bu işi bu kadar aşağıya çeken de ben değilim. Maşını ödemeyenler, dandik iş yapıp fiyatı çekenler ne öğrendiğin emeğine ne de ürettiğin emeğine değmiyor.
Bende bu işi bırakıyorum zaten... bir arkadaşımın ricası üzerine ilan bıraktım.
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-05-2011 #7
ilan geçeli ise, pm atabilirmisiniz?
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 04-05-2011 #8
ilan ne oldu bu arada bizede bilgi verirseniz sevnirim.görüşme yaptık ama geri dönüş olmadığına göre başka birisi alındı galiba Photoshop u iyi kullanan Kemer de Otelde çalışcak çalışma arakdaşı - Türkiye Geneli