photoshop uzmanı iş arıyor

Sonuçlanan İlanlar - photoshop uzmanı iş arıyor ...

serdargazel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdargazel

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1994 ten beri bilgisayar grafik programları kullanıyorum
hem mac hem pc kullandım. 5 yıl yerel gazete yapımı (QuarkExpres ,Dizayn Studio, Photoshop, Frehand) dizgi ve mijanpaj - 3 yıl matba tecrübem oldu (Photoshop, Frehand) davetiye fatura irsaliye not defterleri takvim aklınıza gelen her türlü matbu iş yaptım. son 7 yıldır Fotoğraf stüdyosunda çalışıyorum (Photoshop) gelin damat vesika onarım renklendirme aklınıza gelebilecek her turlu fotograf işleri seri şekilde yapıyorum. Şuan aktif olarak 825 tl maas + sigorta +çay + pazar yemek parası alıyorum imkanları daha ıyı ve zaman bulabilecegım bır iş arıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

uurca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-08-2010 #3
yerimiz kadıköy de copy center ve fotoğraf üzerine faaliyet gösteriyoruz.

bu adresten iletişim kurabiliriz
bakirkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakirkaya

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 19-09-2010 #4
PHOTOSHOP KULLANABİLEN BİRİNİ ARIYORUM YETİŞTİRMEK ÜZERE.
Metin BAKIRKAYA

İletişim bilgileri web sayfasında var. Arayın görüşelim
Alp Ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alp Ajans

Matbaacı / Tekirdağ

Alt 27-10-2010 #5
Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde bulunan Reklam Ajansı ve Matbaamıza Grafikerler Alınacaktır. Kalacak yer mevcuttur.
ilgilenenlerin, ****
adresine cv göndermeleri gerekmektedir.
kartafilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kartafilis

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2010 #6
1994 ten beri bilgisayar grafik programları kullanıyorum
hem mac hem pc kullandım. 5 yıl yerel gazete yapımı (QuarkExpres ,Dizayn Studio, Photoshop, Frehand) dizgi ve mijanpaj - 3 yıl matba tecrübem oldu (Photoshop, Frehand) davetiye fatura irsaliye not defterleri takvim aklınıza gelen her türlü matbu iş yaptım. son 7 yıldır Fotoğraf stüdyosunda çalışıyorum (Photoshop) gelin damat vesika onarım renklendirme aklınıza gelebilecek her turlu fotograf işleri seri şekilde yapıyorum. Şuan aktif olarak 825 tl maas + sigorta +çay + pazar yemek parası alıyorum imkanları daha ıyı ve zaman bulabilecegım bır iş arıyorum
kardeş git heykelde aykar prestij e oraya eleman arıyorlar. maaşı daha iyidir..photoshop uzmanı iş arıyor
mhmttkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmttkn

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-03-2011 #7
ilanın hala aktifse cv'ni ve portfolyonu beklerim