photoshop vanishing point hatası

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop vanishing point hatası Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar photoshop cs4 te vanishing point uygulaması açıkken seçim aracını perspektif alanına tıkladığımda program hata verip kapanıyor. preferences ten photoshop un kullanabileceği rami 3 gb ta yükselttim yine ...

yusfull isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusfull

Grafiker / Ankara

Alt 29-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshop cs4 te vanishing point uygulaması açıkken seçim aracını perspektif alanına tıkladığımda program hata verip kapanıyor. preferences ten photoshop un kullanabileceği rami 3 gb ta yükselttim yine hiçbir faydası olmadı daha önce bu sorunla karşılaşan ve çözen varsa yardım ederse çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
verdiği hatayı yazabilirmisiniz yada ekran görüntüsünü ekleye bilirseniz daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap

yusfull

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2010 #3
"adobe photoshop çalışmayı durdurdu" yazıp direk kapanıyo. hata veriyo bile sayılmaz aslında. 64 bit işletim sisteminde x86 photoshop kullanıyorum ondan mı acaba? 64 bit olan çalışmıyo cünkü. on one plugin seti yuklediğimde de açar açmaz kapanıyordu onlarıda kaldırdım.

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-03-2010 #4
Alıntı Alıntı ...

....JDownlader den Kaynaklanıyomuş Eğer Sizde Bu Hatayı Alırsanız JDownloader ve buna benzer programlar kullanıyosanız kaldırın .. veya photoshop ile çalışırken bu tarz programları kapatı....
Ama büyük ihtimal 64 bitlik makinada x86 photoshop kullanıyoru olmanızdan kaynaklı
Bu mesajdan alıntı yap

yusfull

Grafiker / Ankara

Alt 30-03-2010 #5
supersiniz! çok teşşekür ederim photoshop vanishing point hatası O kadar araştırdım bulamamıştım.gerçektende j downloader'dan kaynaklanıyormuş.
Bu mesajdan alıntı yap