Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: PHOTOSHOP VE FREEHAND BILEN Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil ...

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor

Program/Seviye: PHOTOSHOP VE FREEHAND BILEN

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bakırkoydekı ofısımıze freehand ve photoshop bılen mac ortamında çalışacak ( 4 yıllık universite mezunu ) bayan grafiker

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul - Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul ya da Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul | Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2011 #3
Kaan bey, aradığınız elemanın cinsiyet kısmına bay/bayan yazılmış, iş ile ilgili açıklama kısmında ise sadece bayan yazılmış. Sizin için küçük bir detay belki ama sırf bu sebepten işveren ile gereksiz polemiklere girildiği vakidir. "Biz bayan arıyoruz kardeşim yazmışız oraya bayan diye" gibi durumlara sebebiyet vermemesi açısından düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygılar.

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2011 #4
ilan yayından kaldırılsın
Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2011 #5
Photoshop Ve Freehand Bılen Grafıker Aranıyor

Program/Seviye: PHOTOSHOP VE FREEHAND BILEN

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bakırkoydekı ofısımıze freehand ve photoshop bılen mac ortamında çalışacak ( 4 yıllık universite mezunu ) bayan grafiker

E-posta: *********
özel mesaj atamıyorum kusuruma bakmayın. İlanında kaldırılmasını istemişsiniz ama sorduğunuz için cevaplamak istedim. Cinsiyet kısmına ve iş ile ilgili açıklama kısmına bakarsanız anlarsınız diye düşünüyorum. Saygılar

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2011 #6
BURDAN SORUN OLMAZ

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2011 #7
BURDAN SORUN OLMAZ
umut_82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umut_82

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2011 #8
Bay tercih etmez misiniz? Teşekkür ederim.

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2011 #9
********* a resımlı cv nızı gonderın lutfen

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2011 #10
ilan sonuclandı
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları