Photoshop ve Illustrator'le yaptığım birkaç çalışma

Karakalem - Photoshop ve Illustrator'le yaptığım birkaç çalışma ...

MiNiKCoVaZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam,
Animasyon ve çizgifilme küçüklüğümden beri ilgiliyim ve kağıt üstünde türlü boyalar ile yaptığım bir çok çizimim var.Geçmişte uzun müddet yağlıboya da çalıştım ve bir çok karma sergiye katıldım.7 senedir tekstil sektöründe grafiker tasarımcı olarak çalışıyorum genelde photoshop kullanırım ve boş zamanlarımda ekteki gibi desenler yapıyorum.Kedili olanı bir fotodan bakarak illustratörde,atları bir fotodan bakarak photoshopta, yarasayı da akıldan photoshopta yaptım.Bilgisayardaki tasarımlarımı tablet kalem kullanarak yapıyorum.Aslında 3 desen bir portföy oluşturmaz belki ama çok genel bir fikir verebilir.Amacım çizimlerimi değerlendirmek.Bu konuda free olarak çalışabileceğimi düşünüyorum.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence hepsi de birbirinden başarılı çalışmalar,özellikle atları çok beğendim..Tebrikler.Devamını bekleriz
Bu mesajdan alıntı yap

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #3
Teşekkür ederim.Atlar gerçekten çok güzel hayvanlar ve onları resmetmeyi çok severim.Belki onlarla ilgili şimdiye kadar yüzlerce çizim yapmışımdır.Aslında figüratif çalışmalar da yapıyorum ama fakettim ki hep hayvan çizimlerimi koymuşum Photoshop ve Illustrator'le yaptığım birkaç çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-01-2010 #4
Diğer çizimlerinizi de görmek isteriz.
Bu tarz çalışma yapan çok arkadaşımız var sitede.Bu sebeple onlarla da gerekli fikir alışverişinde bulunup varsa hatalarınızı düzeltme yoluna gidersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2010 #5
Bence çizimlerini değerlendirmeye gerek yok; yeterince değerli... her amacın, isteğin diliyorum gerçek olur.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 20-01-2010 #6
Peki ama, konu neden Karakalem bölümünde?
Bu mesajdan alıntı yap

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #7
selam,efoja'ya teşekkür ederim bu arada iyi dileğiniz için ben de öyle umuyorum.
Skyfox'a..
Yeni üye oldum siteye hiç forumlara mesaj yazmıyordum şimdiye kadar biraz o konuda acemilik var tabii.Mesajlara "genel" olarak baktığımda çoğunlukla herkesin bu konuda çalışmalarını ekleyip sunduğunu gördüm onun için buraya katıldım..
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-01-2010 #8
Hoşgeldiniz o halde.. Çoğunlukların peşine takılmak iyi değildir.. Photoshop ve Illustrator'le yaptığım birkaç çalışma

Diğer çalışmalarınızı da gördüm. Ama onlar kalemle çizilmişe benziyordu. Açıklama da yapmamışsınız, o yüzden o konuya yazmadım..

Güzel paylaşımlarınızın devamını diliyorum. Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
emreyasasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreyasasin

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2010 #9
atlı olanları masa üstü yaptım.en sevdiğim hayvandır.çiziminiz de çok başarılı.Çalışmalarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #10
siyah beyaz kız suratını normal kalemle güllü kızı bilgisayarda kalemle diğerini ilk önce elde çizip sonra photoshopta renklendirdim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları