photoshop ve indesign

InDesign - photoshop ve indesign Sponsorlu Bağlantılar merhaba ben photshop'ta cok iyiyim, afis dergi kapağı vs yapıyorum, fakat derginin iç sayfalarını da yapmam gerekiyor, bunu photshopta yapabilir miyim veya yapıp indesign a aktarabilir miyim?...

photoshop ve indesign
Rlgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rlgn

Webmaster / Ankara

photoshop ve indesign

Alt 20-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba ben photshop'ta cok iyiyim, afis dergi kapağı vs yapıyorum, fakat derginin iç sayfalarını da yapmam gerekiyor, bunu photshopta yapabilir miyim veya yapıp indesign a aktarabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 20-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop'ta dergi yaparsan seni döverler hatta bana haber verirlerse ben de gelir biri iki tane vururum aradan.

Şaka bir yana, dergi yapacaksan bunun için mantıklı iki seçeneğin bulunuyor.
1. InDesign
2. QuarkXpress

Eski bir Quarkçı olarak ben InDesign'a geçtim ve sana da onu öneririm. Çünkü gelişmeye açık ve gelecek vaadediyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Rlgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rlgn

Webmaster / Ankara

Alt 21-03-2012 #3
Photoshop'ta dergi yaparsan seni döverler hatta bana haber verirlerse ben de gelir biri iki tane vururum aradan.

Şaka bir yana, dergi yapacaksan bunun için mantıklı iki seçeneğin bulunuyor.
1. InDesign
2. QuarkXpress

Eski bir Quarkçı olarak ben InDesign'a geçtim ve sana da onu öneririm. Çünkü gelişmeye açık ve gelecek vaadediyor.
derginin kapağını filan photoshop'ta yapabilir miyim? psd oarak aktaramıyorum jpg mi aktaracağım? photoshopta iyi oldugum icin photoshopta en fazla yapabileceğimi yapıp, indesign'a az bırakmak istiyorum o bakımdan, iç sayfa tasarımını indesignda yapmam gerek anladım
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2012 #4
derginin kapağını filan photoshop'ta yapabilir miyim? psd oarak aktaramıyorum jpg mi aktaracağım? photoshopta iyi oldugum icin photoshopta en fazla yapabileceğimi yapıp, indesign'a az bırakmak istiyorum o bakımdan, iç sayfa tasarımını indesignda yapmam gerek anladım
Derginin kapağını tabiiki photoshopta yapabilirsiniz ve psd olarakta indesigna aktarabilirsinizve bunu sürükle bırak ilede yapabilirsiniz. Neden aktaramadığınızı belirtebilirseniz daha fazla yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap