PhotoShop ve Vektörel Çalışma

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PhotoShop ve Vektörel Çalışma ...

hurkal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hurkal

Webmaster / İzmir

Alt 23-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar...

Bir özel şirkete ambalaj kutusu tasarımı yapma teklifi aldım fakat bu konuda pek deneyimim yok. Şu ana kadar yalnızca web tasarımı yaptım photoshop kullanarak.

Logo tasarımları bildiğim kadarıyla vektörel programlarla yapılıyor. Ben ise sadece photoshop programını kullanabiliyorum. Bu iş için hangi programı önerirsiniz?

Ayrıca böyle biş işin fiyatı ne olmalı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop'a en yakın program kesinlikle Illustrator. Fiyat konusu için üzgünüm, şu miktar denemez sanırım: tek diyebileceğim hakkınızı alın, 50 tl değil yani...
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2010 #3
inşallah başarılı olursunuz PhotoShop ve Vektörel Çalışma birazda hazıra kaça bilirsiniz yeni başladıysanız vektörel çalışmaya PhotoShop ve Vektörel Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

hurkal

Webmaster / İzmir

Alt 24-02-2010 #4
lucasgursaka: İlk başladığım için esinlenmenin çok olacağının farkındayım ancak önce bir programa ihtiyacım var gibi gözüküyor. PhotoShop ve Vektörel Çalışma

Şuralarda bir yerde Corel Draw 11 vardı ama arayüzü karışık gelmişti bana. PhotoShop ve Vektörel Çalışma efoja'nın da önerisiyle Illustrator'de karar verdim arayüzü benzerliği nedeniyle.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(42)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-02-2010 #5
Sadece web tasarımında deneyiminiz var.
Herhangi bir vektörel program kullanmasını bilmiyorsunuz.
Özel bir şirketten ambalaj tasarımı konusunda teklif aldınız.
Benim böyle bir alanda hiç deneyimim yok,dolayısıyla yapamayacağım demek yerine işi kabul ettiniz.

Ne diyeyim cesaretinize hayran kaldım. PhotoShop ve Vektörel Çalışma

Son bir söz de size teklifi sunan şirkete;
Anlaşılan vizyonlarını genişletmeye ,daha büyük kitlelere ulaşmaya ve kurumsallaşmaya niyetleri yok galiba. PhotoShop ve Vektörel Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

hurkal

Webmaster / İzmir

Alt 24-02-2010 #6
Benim böyle bir alanda hiç deneyimim yok,dolayısıyla yapamayacağım demek yerine işi kabul ettiniz.

Anlaşılan vizyonlarını genişletmeye ,daha büyük kitlelere ulaşmaya ve kurumsallaşmaya niyetleri yok galiba. PhotoShop ve Vektörel Çalışma

Bu iletiniz beni gerçekten etkiledi. PhotoShop ve Vektörel Çalışma Ne desem bilmiyorum. 1-2 saat sonra işi alıp almayacağım kesinleşecek. Zaten kendilerine de deneyimim olmadığı itirafında bulundum. Şimdi söz onlarda... PhotoShop ve Vektörel Çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2010 #7

Eğitmen olarak ilk görev almak istediğimde grafik için olacağını düşünmüştüm. Ancak bütün planlar değişti bir anda sadece kursunu aldığım ve hiç işim düşmeyen iki programın eğitmeni olarak buldum kendimi. Abartısız bir sene hiç elimi sürmemiştim ne Autocad'a ne de 3dmax'e... biraz can çekişiliyor ama istenirse yapılıyor. Gerçi bana kalsa her biri ayrı uzmanlık. Hele web ve grafik kim ne derse desin apayrı. Korkmamak lazım yine de...
Bu mesajdan alıntı yap

hurkal

Webmaster / İzmir

Alt 24-02-2010 #8
Biraz cesaretin, varolan bilgi düzeyi "cahillik boyutunda" olmadığı sürece kişiye yeni kapılar açabileceğini düşünüyorum.

Matbaa Corel Draw'da çizilmiş bir doküman istediği için işi alamadım. PhotoShop ve Vektörel Çalışma Teşekkür ediyorum yorumlayan herkese.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photoshop, vectorel cizim