Photoshop web tasarımını kaydetme.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop web tasarımını kaydetme. ...

bama_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bama_boy

Baskıcı / Erzurum

Alt 04-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamın aleyküm abilerim/Kardeşlerim

Photoshopda gayet güzel web tasarımları yapıyorum fakat , Save For web gibi olarak jpg uzantısı olarak kaydediyorum ve hiçbirşey elde edemiyorum yaptığım tasarımın üst bölümünde

HAKKIMIZDA BİZ KİMİZ FORUM gibi bölümlere link vermek ve bunların içini php olarak kodlamak istiyorum fakat yaptığım tasarımın , nasıl kaydedeceğimi bilmiyorum sorun orda. Photoshop web tasarımını kaydetme.
Grafikerler.net türkiyenin en büyük grafik sitesidir yardımlarınız beni istediğim yola sokacağını biliyorum . Photoshop web tasarımını kaydetme.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mrtaxy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtaxy

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop Dersleri: Photoshopta Slice Tools
Bu mesajdan alıntı yap
bama_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bama_boy

Baskıcı / Erzurum

Alt 05-08-2011 #3
Eğer sadece bu slice tools ile olacaksa , basitmiş. Photoshop web tasarımını kaydetme. Çok teşekkür ederim kardeşim sana ve grafikerler.net'e Photoshop web tasarımını kaydetme.
Bu mesajdan alıntı yap
bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-08-2011 #4
png24 olarak kaydet
Bu mesajdan alıntı yap