Photoshop Yavaaşladı

Macintosh - Photoshop Yavaaşladı ...

Photoshop Yavaaşladı
Sintacca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sintacca

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Photoshop Yavaaşladı

Alt 26-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.
yarıyıl tatilinde bir mac aldım. ancak yavaşladığı gerekçesiyle geri yolladım bakılması için. format atılmış herşey yeniden yüklenmiş. 2000 adet custom shape yükledim. galiba bu nedenle tekrar yavaşladı. format atılmadanönce dde yüklemiştim ve tekrar yükleyince eski haline döndü. şimdi ne yapabilirim. shapeleri kullanmak zorundayım. ama ps yi çok yavaşlatıyor. yüklemekiçin bir program kullansam bu sorun düzelir mi? fontların suitcase'le yüklenmediğinde ps nin yavaşladığını duydum. aynı sorun shapelerde de olabilir diye düşündüm.
şimdiden teşekkürler Photoshop Yavaaşladı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ademildec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ademildec

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynen Öyle Nasıl ki Fontlar Pc misi Ve Programlarımızı Yavaşlatıyorsa 2000 Adet Shape de Mac dahi Olsa Yavaşlatacaktır.
Söz Konusu Font Olsa Font Thing isimli Programı indirmeni Tavsiye Edebilirdim ama Shape için Ne denir bilemiyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Burnett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Burnett(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-03-2011 #3
O shpalerden en çok hangisi lazımsa onlar kalsın gerisini teker teker sil.Yada çok kuvvetli bir bilgisayar alman lazım.Örneğin Microsoft'un sitesinde gösterilenlerden bir tane almalısın.RAM ve CPU güçlü olmalı ki yavaşlığı kaldırsın.
Bu mesajdan alıntı yap