Photoshopa İnternetden direk görsel sürükleme yardım?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopa İnternetden direk görsel sürükleme yardım? Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Cs 3 ve Cs 5 için explorer veya mozilla görsellerini bilgisayara kaydetmeden direk olarak programa atmak (sürüklemek) için gereken ayarları bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.Preferences ayarını bulamadım......

berkok83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkok83

Grafiker / Adana

Alt 22-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Cs 3 ve Cs 5 için explorer veya mozilla görsellerini bilgisayara kaydetmeden direk olarak programa atmak (sürüklemek) için gereken ayarları bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.Preferences ayarını bulamadım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben bi mac de oluyo sanıyordum o olay
Bu mesajdan alıntı yap

berkok83

Grafiker / Adana

Alt 23-08-2012 #3
Bütün işletim sistemlerinde mevcut.Safarinin ayrı bir özelliği ama Mozilla ve Explorer dada var.
Bu mesajdan alıntı yap
enbiyaoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enbiyaoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 23-08-2012 #4
İnternet sayfasındaki resmin üzerine tıklayarak

Resmi Kopyala yı seçiyoruz.

Photoshop da Ctrl+N tuşlarına tıklayarak ve açılan pencereyi Enter le OK liyoruz.

Daha sonra ctrl+V İle resmi yapıştırıyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

berkok83

Grafiker / Adana

Alt 27-08-2012 #5
ilgin için teşekkür ederim.Ancak istediğim cevab malesef değil di...Sürükleme de yetiyor olması lazım...Bazen kopyala yapıştır bile zaman alıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 27-08-2012 #6
Win işletim sisteminde çalışmıyor benim bildiğim... MacOs larda işletim sisteminden kaynaklı rahatlık yüzünden bu ve benzeri bir çok sürükle bırak mümkün...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2012 #7
Ben önceden hep öyle kullanıyordum ama chrome kullanmaya başladıktan sonra kullanamadım. Benim deneyimlerime göre sadece explererde oluyor, direk siteden sürükleyip ps ye atıyorum.cs2-3-4-5-6 win xp

Şu anda ise chrome da kaydet diyorum, alttaki sekmeden fotoğrafı sürükleyip ps ye atıyorum, yani bir tık fazla iş yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap