Photoshop'da A3 Sayfayla İlgili Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop'da A3 Sayfayla İlgili Yardım Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar ben İzmirden Erkin.Yeni kayıt oldum foruma.Sorunum şöleki;photoshop da A3 ebatında bir sayfaya 20-30 adet arası fotoyu yerleştirmem gerekiyor.Fakat fotolarım boyutlarını nasıl yapmalıyım ki çıktıda ne çok ...

anamari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anamari

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 13-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar ben İzmirden Erkin.Yeni kayıt oldum foruma.Sorunum şöleki;photoshop da A3 ebatında bir sayfaya 20-30 adet arası fotoyu yerleştirmem gerekiyor.Fakat fotolarım boyutlarını nasıl yapmalıyım ki çıktıda ne çok küçük nede büyük olsun.Ayrıca fotoların bazılarında konuşma baloncukları var okunabilmeleri için boylarının iyi çıkması gerek.Yardımlarınızı bekliyorum teşekürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgelmişsiniz..

..de; ne sorduğunuzu anlaşılmıyor.. Sınırları belli olan bir alana, elinizdeki objeleri sığacak ebada getirip dizeceksiniz..

...dir, herhalde. Başka ne denebilir ki.. Photoshop'da A3 Sayfayla İlgili Yardım
Bu mesajdan alıntı yap