Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması

Serbest Çalışmalar - Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Aslında grafiker değilim ama grafiker olmak istiyorum... Photoshop'u öğrendim...Çokda iyi sayılmam ama iyiyim... . Canımın sıkıntısınada aynı boyutlardaki sayfalara farklı bakış açısıyla brushla resimler çizdim... Umarım beğenirsiniz.. .....

teletabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teletabi

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında grafiker değilim ama grafiker olmak istiyorum...
Photoshop'u öğrendim...Çokda iyi sayılmam ama iyiyim...Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması.
Canımın sıkıntısınada aynı boyutlardaki sayfalara farklı bakış açısıyla brushla resimler çizdim...
Umarım beğenirsiniz..Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk mesajınmış daha forumda..hayırlı olsun Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması ilk yorumu da ben yapayım dedim madem ..iyisin devamı da gelir Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

teletabi

Alt 06-08-2011 #3
Teşekkür ederim çok...
Hem yorum yaptığınız hem ilk mesajıma yorum yaptığınız ve hemde eleştirdiğiniz için çok teşekkür ettim..!...Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
MutsuzPalyaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MutsuzPalyaco

Öğrenci (Diğer) / Sivas

Alt 06-08-2011 #4
Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması gerçekten güzel olmuşlar..Tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

teletabi

Alt 09-08-2011 #5
Beğendiğinize sevindim..Sağolun..Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2011 #6
bence gercekten kullandıgın renkler olsun tarzın olsun gayet basarılı hem bırcok ben grafikerim diyen insanlardan daha iyisin bence Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması devam et ...
Bu mesajdan alıntı yap

teletabi

Alt 27-08-2011 #7
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim..Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması
Çok sağolun...Evet devam edicem. Okulum bitsin zaten grafik ve tasarım için yetenek sınavlarına girmeyi düşünüyorum...Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması..
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-09-2011 #8
ilk denemeler için "ne kadar güzel olmuşlar" diyebilirim.Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması açıları ve renkleri sevdim. Buarada göz ve dudak çizimi için derslerim var forumda. Takıldığın noktalarda yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap

teletabi

Alt 06-09-2011 #9
Teşekkür ederim..Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması
İlk çalışmalarım diyemem ama çok beğendiğim çalışmalarım dı..Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması..
Bu arada konularınıza göz attım çok güzeller...Teke tek deniyip çizdim..Pek sizinkiler kadar güzel olmadılar ama...Photoshop'da Brush İle Yaptığım Bir Kaç Basit Resim Çalışması...
Bu mesajdan alıntı yap