Photoshop'da Elliptical Marquee Tool ile yaptigim logoyu Illustrator'de nasil yapabi?

Illustrator - Photoshop'da Elliptical Marquee Tool ile yaptigim logoyu Illustrator'de nasil yapabi? ...

Photoshop'da Elliptical Marquee Tool ile yaptigim logoyu Illustrator'de nasil yapabi?
estergon2004 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

estergon2004

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar Illustrator konusunda oldukca acemiyim. Photoshop' da Elliptical Marquee Tool ile yaptigim sirket logosunu simdi Illustrator ile yapmak durumundayim. Cunku sirket icin bir duvar panosu dizayni yaptim ve boyutlari oldukca buyuk (144cm x 144cm) . Arastirmalarim sonucunda boyutlarin buyultulmesi sonucunda kalite kaybina ugramamak icin vektorel cizim programi olan Illustrator kullanmam gerektigini gordum. Ancak bu Marquee Tool , Illustrator de yok. Olmama sebebini de buldum ancak hala nasil yapilacagi konusunda bir fikrim yok. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkurler. Logo su sekilde :

Logodaki 3D yi layerlari kaydirarak yaptim, asil ihtiyacim olan logonun aana hatlarina ulasmaktir.

Pen Tool uzerinde calisiyorum, baska bir yolu varmidir acaba ?

YArdimlariniz icin tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Effect menüsünden 3D/Extrude & Bevel komutundan yapabilirsin... Previev seçeneği işaretli olsun, istediğni sonucu alana kadar prizma şeklinde görünen kareyle oyna...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
elliptical, ile, illustratorde, logoyu, marquee, nasil, photoshopda, tool, yapabi, yaptigim