Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?

Photoshop - Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ekte bulunan gif animasyonunun arkaplanını transparan yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?...

Diarmaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Diarmaid

Grafiker / Denizli

Alt 16-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ekte bulunan gif animasyonunun arkaplanını transparan yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Byoxe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byoxe

Grafiker / Ankara

Dosya16

Merhaba

Alt 16-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Görseli yüklememiş siniz ama "Window>Timeline" ı açıp layerların arkasını temizlerseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

ÖNCESİ Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?:

SONRASI Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?:
Bu mesajdan alıntı yap

Diarmaid

Grafiker / Denizli

Alt 16-10-2014 #3
temizlemek istediğim resim bu benim photoshopda layerlerine ayırıp tek tek temizlemeye kalksam bile magic tool ile seçtiğim zaman bulutlarıda seçiyor aradaki yakın tonlar yüzünden after effect ilede demizlenemiyor keyligth ile falan denedim işe yaramadı Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?
Bu mesajdan alıntı yap
Byoxe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byoxe

Grafiker / Ankara

Dosya16
Alt 16-10-2014 #4
"Bir tık" ile çözülecek bir iş değil, epey uğraş istiyor özel bir yöntemi var mı bilmiyorum Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?
Bu iş "Pen Tool" diye bağırıyor 76 katman, 12 nesneyle uğraşmak için bence iyi bir sebep lazım.

Kaliteli bir sonuç için:
76.12.0,4:60 = 6 SAAT gerekli. Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?
Bu mesajdan alıntı yap

Diarmaid

Grafiker / Denizli

Alt 16-10-2014 #5
6 saat bununla uğraşmak yerine daha farklı transparan bu animasyonu bulmanın bir yolu yok mudur peki ? hava durumu hazırlayacağım yerel bir televizyonda çalışıyorum ben 6 saatimi buna vermek patronun beni lime lime doğraması demek Photoshop'da Gif Arka Planı nasıl temizlenir?
Bu mesajdan alıntı yap