Photoshop'da hazırladığımız bir site şablonunu Dreamweaver'de düzenleyebilir miyiz?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop'da hazırladığımız bir site şablonunu Dreamweaver'de düzenleyebilir miyiz? ...

Photoshop'da hazırladığımız bir site şablonunu Dreamweaver'de düzenleyebilir miyiz?
ergun1017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergun1017

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 09-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Ben photoshop'da hazırladığım bir şablonu dreamweaver'de düzenleyebilir miyim? Yani istediğim gibi yazı ekleyebilir miyim?
Şimdiden Cevaplarınız için Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Paint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Paint

Yrd. Grafiker / Aydın

Alt 25-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshop ta template hazırlayıp slence tool sanırım yanlış hatırlamıyorsam bunun buton vs vs parçalıyıp save for web diyerek kayıt eder isen photoshop slence tool ile parçaladıgın kısımları tag lar içine alıp html dosyası olarak kayıt eder ama üzerinde oynamalar yaptıgın zaman template bozulur bunun için html kodlarını bilmen gerekio tabloların içine parçaladıgımız nesneleri ekliyerek istedigimiz görüntüyü degişikligi elde edersin daha fazla bilgi vermek isterdim saatlerimizi alır onun için öncelikle web tasarımcısı olmak istiyosan html css yada daha ileri düzey olarak farklı dinamik programlama dilleri ögrenmendir
Bu mesajdan alıntı yap