Photoshop'da Katalog Hazırlamak!

Baskı - Photoshop'da Katalog Hazırlamak! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Bir fabrikanın 26 sayfalık bir kataloğunu hazırlıycam ama tek bildiğim program photoshop.. illustratör bilgim photosop un yarısı kadar bile değil.. 1-Her sayfayı tek tek 3mm taşma payları ...

uniquereal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uniquereal

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Bir fabrikanın 26 sayfalık bir kataloğunu hazırlıycam ama tek bildiğim program photoshop.. illustratör bilgim photosop un yarısı kadar bile değil..

1-Her sayfayı tek tek 3mm taşma payları verilmiş şekilde matbaaya göndersem onlar formasını yaparlar mı? Bu şekilde basılır mı?

2-Sırt payı vb. konularda sıkıntı olur mu?

3-Daha önce sırf photoshop da baskıdan çıkmış katalog görmüştüm.. yazılarda hiçbir sıkıntı yoktu.. Yazılarda problem yaşarmıyım? %100K

4-Eklemek istedikleriniz.....?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 09-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
26 sayfa katolog olmaz, 4'ün katları şeklinde olmalı sayfalar en azından.
Bu mesajdan alıntı yap
1xxchaosxx2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1xxchaosxx2

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2014 #3
Dosyan basılır tabi ki fakat sayfa eklemesi yapmalısın ayrıca her matbaa düzeltme derleme yapmaz genelde iş nasıl geldi ise o halde basar parasını alır ( yok efendim cmyk değilmiş, yok şurası kaymış gibi düzeltmeler yapmaz Photoshop'da Katalog Hazırlamak! )

benim tavsiyem her şey den emin olduktan sonra hele ki katalog yapıyorsan önce maketini oluştur, incele ve sonra eps formatına çevir yolla gitsin saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap