Photoshopda temizlik

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopda temizlik Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar photoshopta resmin arka fonunu temizlemlek veya resim içinden herhangi bir resimi almak için seçim aracıyla seçip Magnecit Lasso aracıyla seçip kesiyorum boş bir sayfaya taşıdığımda resimle ...

Photoshopda temizlik
fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Photoshopda temizlik

Alt 18-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar photoshopta resmin arka fonunu temizlemlek veya resim içinden herhangi bir resimi almak için seçim aracıyla seçip Magnecit Lasso aracıyla seçip kesiyorum boş bir sayfaya taşıdığımda resimle birlikte kare şeklinde çerçeveyele geliyor sadece resmi olduğu gibi alamıyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 18-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Almak istediğin alanı seçtiğinde kesmek yerine ctrl+j deyip kopyası alırsan orjinal fotoğrafın sağlam kalır.Birde çerçeveli geldiğine göre dışı seçili kalıyor herhalde shift+ctrl+ı dersen sadece seçtiğin yer gelir.
Bu mesajdan alıntı yap
fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2009 #3
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
power26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

power26(36)

Fotoğrafçı / Konya

Alt 22-03-2009 #4
ctrl+shıft-ı ile kestiğin yeri secersin örneğin komple gelen yeri kesilen yerden alırısn
Bu mesajdan alıntı yap