Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir...

Photoshop - Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum...:angel: Teşekkürler... Arkadaşım Ümran'a Yaptığım Bir Çalışma.......

Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir...
erdemkaya55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemkaya55

Eğitimci / Samsun

Alt 04-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Yorumlarınızı Bekliyorum...:angel:
Teşekkürler...

Arkadaşım Ümran'a Yaptığım Bir Çalışma....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 04-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tebrik ederim.Güzel çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 04-09-2009 #3
Çalışmalarınız güzel olmuş..
Yanlız sunum şekliniz bence çokta hoş degil.PrtSc yöntemiyle kendi çalışmalarınızın kalitesini düşürüyorsunuz çalışmalara kadar sunumda önemlidir.Neden diceksiniz yorum almak için sergiliyorsunuz çalışmalarınızı.Birde emek vermiş oldugunuz çalışmaları yorumluyoruz.Ama PrtSc yaparak sundugunuz işler gerçek yorumları yansıtıcağına inanmıyorum bu sizin tarzınız olabilir saygı duyarım ama çalışmalrınızdaki yorumu çok etkiler çünkü çalışmalarınızın edrafında o kadar gereksiz etkenler varki gerçek yorumu alamasınız buda yorumları etkiler.Size tavsiyem bu yöntemle Çalışmalrınıza yorum almayın çünkü emek vermiş oldugunuz çalışmalrınızın ister istemez kalitesi düşer...

Emeginize sağlık..
Başarılar diliyorum....
Bu mesajdan alıntı yap
erdemkaya55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemkaya55

Eğitimci / Samsun

Alt 05-09-2009 #4
Haklısın Hocam. O anlık Tık tık tık Hızlıca prnt scr Etmiştim. İleride Düzenlerim. tabi göreceli kavramlar. Nihayetinde çalışmaya bakılacak. etrafdaki diğer hususlar o kadar önemli değil. teşekkürler güzl yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap
sayars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sayars

Eğitimci / Trabzon

Alt 06-09-2009 #5
arkadaşım kaynağı yazarak, alıntı olduğunu belirtseydin daha şık olurdu. Photoshop Top Secret - Photoshop Training
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 06-09-2009 #6
Haklısın Hocam. O anlık Tık tık tık Hızlıca prnt scr Etmiştim. İleride Düzenlerim. tabi göreceli kavramlar. Nihayetinde çalışmaya bakılacak. etrafdaki diğer hususlar o kadar önemli değil. teşekkürler güzl yorumunuz için
arkadaşım kaynağı yazarak, alıntı olduğunu belirtseydin daha şık olurdu. Photoshop Top Secret - Photoshop Training
Etrafındaki hussuslar önemi diyen yok zaten çalışmayı etkiler karmaşa var.Digerek belirtmiştim ama siz istediginiz gibi algılıyorsunuz...
Ve çalışmaları kendinizinmiş gibi yayınlamanız gerçektende Emege hırsızlık yani çok şey söylenir bu duruma ama kalitemi bozamyacagım emege hırsızlık yapan bir kişi şu satırları bile haketmiyor benim için....

Bence Kendi emeginiz olan bir çalışmayı basit olsada koysaydınızda emek hırsızı dedirtmeseydiniz kendinize..Eger paylaşmak isteyip te siteye koyup altına belirte bellirdiniz..Ama ne yazıki EMEGE SAYGI GÖRMEDİGİNİZ BARİZ BİR ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKTI.sayars'a Teşekkürler.Bizi bilgilendirdigi için...
Bu mesajdan alıntı yap
anamari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anamari

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-05-2010 #7

Burdaki çalışmalarla paylaşılan çalışmaları inceledim milimetrik küçük ayrıntılara baktım bire biri paylaşılanlar...İnsanları anlamıyorum sahtekarlık yaparak haksız güzel yorumların ne gibi bir getirisi var ki ...Amatör hatayla dolu çalışmalar yapıyorum yeniyim bu konularda Sahtekarlık yapıp başkalarının çalışmasını kendi çalışmam diye paylaşmaktansa o berbat çalışmalarımı paylaşmakdan onur duyuyorum el emegim göz nurum sonuçda ögreniyorum yavaş yavaş.
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
alicansofu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicansofu

Webmaster / İzmir

Alt 18-05-2010 #8
Haksız Güzel Yorumların Peşindeler Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir... Birde Anlamadığım haha Facebook Olayı Onlara Koptum Sanki Bilerek İsim Soyisimi vurgulamış Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir... Browser Fontlarını Büyütmüş...

Zaten Böyle bir Çalışma Yapmış Olsaydınız.. Bu Şekilde Teknik bir Grafiker olmuş olsaydınız Zaten bu şekilde bir sunum yapmazdınız Photoshop'da Yaptığım Manüpülasyon Çalışmaları - Erdem Kaya - Deneme değildir...
Bu mesajdan alıntı yap
muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2010 #9
Bence güzel uygulamalar olmuş.

Bence alıntı olduğunun belirtilmesini gerektiren bir durum yok. Sonuçta bir setin derslerini kendisi uygulamış ve bizlerle paylaşmış.

Ancak Miray hanımında dediği gibi Screenlerin etrafı çok karışık.

Onun dışında uygulamalarınız gayet başarılı.

Tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
anamari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anamari

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-05-2010 #10
Pardon ama ''MURATCDEMİRCİ''
diger yorumumda belirttim.Çalışmaların orjinallerini inceledim.Şahsın kendie ait diye paylaştıgı çalışmalar orjinal çalışmalarla milimetrik olarak aynı...Buda çalışmaların ona ait oldugu iddasını aşırı derecede azaltıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları