Photoshope'de cam rengi düzenleme!..

Photoshop - Photoshope'de cam rengi düzenleme!.. ...

MertMYD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertMYD

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Alt 08-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ps'de baradak fotoğrafı çeliyorum ama renklerini göze hoş gelir bir hale getiremiyorum. Bu konuda hangi teknikle nasıl fotoğraf çekmeliyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yns88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yns88(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konudan fazla anlamam ama ben olsam nasıl yapardım anlatım, önce resimleri çekeveğim ortamı ayarlardım ışık seviyesi yeterince yüksek olmalı ki flashsız çekmek gerekir diye düşünüyorum bardak resimlerini parlama yapmasın diye . birde arka planı düzgün seçmek gerekir ki ps de sana sıkıntı çıkarmasın. daha sonrada ps de renklerle ufak oynamalarla güzel sonuçlar elde edilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
MertMYD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertMYD

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-11-2012 #3
Yardımın için teşekkürler deneyeceğim. Mini sütüdyoda çekiyorum ama gözden geçireceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 16-11-2012 #4
image-adjustments panelinden birşeyler yaparak hoş hale getirebilirsin kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap