Photoshopla Arka plani silmek.Lütfen yardim...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopla Arka plani silmek.Lütfen yardim... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar bir resim düsünelim, siyah uzun ve kivircik sacli bir kadin ve arkasindada karisik renkli bir backround. Ben bu fotodan sadece tertemiz bir sekilde uzun sacli kadinin resmini ...

TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 07-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar bir resim düsünelim, siyah uzun ve kivircik sacli bir kadin ve arkasindada karisik renkli bir backround. Ben bu fotodan sadece tertemiz bir sekilde uzun sacli kadinin resmini cikarmak istiyorum. Bunu nasil yapabilirim? Yani resmi kesip bictigim anlasilmicak sekilde ? Yardim eden olursa sevinirim. Saygilarimla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 07-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilen yok mu ?
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2009 #3
Forumdaki Photoshop derslerinde ayrıntılı açıklanmış halleri mavcut.Lütfen arama yapınız.
Bu mesajdan alıntı yap
toros01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toros01

Hiç Biri / Adana

Alt 07-10-2009 #4
Eğerki Tertemiz Bir arka plan Temizlemesi istiyorsan Photoshop Eklentileriyle Bu işi yapa bilirsin Bu iş için'de en iyi Eklentilerden biri olan Background Remover isimli eklenti senin işini görecektir. Aşagıdaki Adresten Kendi sitesinden Eklentinin deneme sürümünü indire bilirsin.sitede ingilizce eklenti Kullanımı hakkın'da Bilği Verilmiş Yinede Sen Eklentinin Kullanımı Hakkında Geniş Bilği sahibi olmak istersen Youtube,google video gibi sitelerde Background Remover Adında Arama yaparsan eklentinin Kullanımı Hakkında bilgi Sahibi Olabilirsin.

ImageSkill Background Remover
Bu mesajdan alıntı yap
eskidost3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eskidost3

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-10-2009 #5
bayanı fondan ayırman icin cok detaylı bi şekilde dekupe yapman gerekiyor yani photoshoptaki pen sekmesiyle yapman gerekiyor yanlız onuda cok zor yapıcagına eminim tecrüben olmadıgı icin dekupe işlemleriyle igligi biraz bilgi edin ...
Bu mesajdan alıntı yap