Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim

Photoshop - Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim ...

hypatia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hypatia

Eğitimci

Alt 22-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshopla kendi düğün davetiyemi yapmaya çalışıyorum,ben grafiker değilim,eleştiri ve yapıcı yorumlarınıza ihtiyacım var..şimdiden yorumlayan arkadaşlara teşekkür ederim..=)Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İmzanızda photoshop ibaresini kullandığınız halde mesaj içeriğinde neden inatla fotoşop ibaresinde ısrar ettiğinizi anlayamadım?

(tüm fotoşoplar photoshop yapılmıştır.)

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

hypatia

Eğitimci

Alt 22-02-2008 #3
doğrudur tamamıyla dikkatsizlik..affola..
Bu mesajdan alıntı yap
straus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

straus(40)

Grafiker / Aydın

Alt 22-02-2008 #4
ortadaki kalp kısmını biraz daha büyük yapabilirsen bir dengeye sahip olacaktır görüşündeyim. elin farklı açıdan çekilmiş fotoğrafı olsa en azından yüzüğü daha belirgin hale getirirdi diye düşünüyorum. herşeye rağmen orjinal bir düşünce olmuş tebrik ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
_by_danger_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_by_danger_(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-02-2008 #5
isimler küçük görünüyor biraz daha büyük ve belirgin edersen olcakPhotoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap

hypatia

Eğitimci

Alt 22-02-2008 #6
teşekkürler yorumlarınız için dediklerinizi uygulayıp resmi yenileyeceğim..fotğrafın başka açıdan çekilmişi yok mallesef.ama yüzüğü plastik filtre ile ışıklandırdım yeniden..birde sol elde olur ya evlilik yüzüğü o yüzden başka açıdan aynı etkiyi verir mi bilemedm.. düzeltirim, eklerim tekrar...
Bu mesajdan alıntı yap
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2008 #7
Bence Fotoğrafta ikinizin siması belirmeliydi.(Yarısıda olsa) hoş dururdu...sonra arkadaki kalp ve kelebekle yaptığın kompozisyonu biraz büyüterek opacity azaltabilirsin...Kendin yapmak istediğine göre çok istiyorsun Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim
Mutluluklar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

hypatia

Eğitimci

Alt 23-02-2008 #8
teşekkür ederim [COLOR="Red"]lesyaselya[/COLOR] .. fotoğrafın orjinali böyle sadece eller var,(daha doğrusu kişileri bi mücehver reklamından yürütüp tek taşı silip kendim alyans yaptım kızın eline dePhotoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim)baktım şöyle gölgede olsa bu tarz çekilmiş bi fotoğraf bulabilir miyim diye ama bulamadım nette..her tavsiyeyi ayrı bi psd. de tek tek deniyorum..çok istiyorum çünkü bi taşla iki kuş vuracağımPhotoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyimevlendikten sonraki ilk 14 şubatta hediyem kendi ellerimle yaptığım davetiyeyi çerçeveletip eşime hediye etmek olacak,tam anlamıyla geleceğe yatırımPhotoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #9
eline saglik hos olmus ama diger arkadaslarin dedigi gibi isimler cok kucuk olmus kalp ve yazilari biraz buyutmelisin bence. bir de gelinin omuzunu ilk bakista cozemedim bu ne diye anlasilmiyo. sadece eller gorunse kol omuz olmaza daha net olur gibi geliyor.
hoscakal
Bu mesajdan alıntı yap
ss_sena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ss_sena(33)

Öğrenci (Grafik)

Alt 17-03-2008 #10
bence de eller olsun sadece. ortadaki kompozsyon gayet hoş olmuş ama biraz daha ortalayıp büyüt, sonuçta burda önemli olan sizin isimlerinizin görünmesi ve kolay okunması. ama öncelikle bu ince düşüncen için kutlarım seni Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim eline sağlık Photoshopla davetiye yaptım bi yorum alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alabilirmiyim, davetiye, photoshopla, yaptim, yaptm, yorum