photoshopta 3d nasıl yapabilirim lütfen yardım !

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshopta 3d nasıl yapabilirim lütfen yardım ! Sponsorlu Bağlantılar merhaba photoshopta 3d kullanmak istiyorum ancak bunu uygulamak için baska bir plugın yada action mu yüklemem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz..!...

nurcan kulasen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurcan kulasen

Fotoğrafçı / Manisa

ünlem

Alt 28-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba photoshopta 3d kullanmak istiyorum ancak bunu uygulamak için baska bir plugın yada action mu yüklemem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz..!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba photoshopta 3d kullanmak istiyorum ancak bunu uygulamak için baska bir plugın yada action mu yüklemem lazım bana yardımcı olabilirmisiniz..!
Merhaba;

Photoshop Cs4 veya Cs5 yüklemeniz gerekmetir.

veya

Strata 3D CX

3D Invigorator

bu eklentileri yüklemeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
nurcan kulasen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurcan kulasen

Fotoğrafçı / Manisa

Alt 28-11-2011 #3
tşk ederim photoshopta 3d nasıl yapabilirim lütfen yardım !
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-11-2011 #4
Photoshop Extended sürümleriylede kendi bünyesindeki bulunan 3D menüsüyle de çalışmalar yapabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap