Photoshopta ALT tuşu zoom - ve + yer değiştirdi

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopta ALT tuşu zoom - ve + yer değiştirdi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Photoshopta zoom yaparken bir sorunla karşılaştım. Alt tuşuna bastığımda eksi (-) ile artı (+) yer değiştiriyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkürler...

Latintin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Latintin

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Photoshopta zoom yaparken bir sorunla karşılaştım. Alt tuşuna bastığımda eksi (-) ile artı (+) yer değiştiriyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 23-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,

Photoshopta zoom yaparken bir sorunla karşılaştım. Alt tuşuna bastığımda eksi (-) ile artı (+) yer değiştiriyor. Eski haline nasıl getirebilirim. Şimdiden teşekkürler
zoom tool seçili olduğunda öyledir...Alt tuşuna basılı iken mouse ile sağ tıklarsan uzaklaşırsın... Move tool[kısayolu v harfi ] ( taşıma aracı ) nı alırsan imlecin şekli değişir... Yani o eksi ve artı işareti zoom tool için geçerli...D
Bu mesajdan alıntı yap

Latintin

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2010 #3
Hiçbir şey anlamadım. Sağol yinede
Benim sorunum alt tuşuna bastığımda eksi olsun istiyorum ve küçültmeyi yapabileyim.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-06-2010 #4
Photoshop çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)
Bu mesajdan alıntı yap

Latintin

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2010 #5
çok çok çok teşekkürler Photoshopta ALT tuşu zoom - ve + yer değiştirdi
Bu mesajdan alıntı yap
cigdembirinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cigdembirinci(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2010 #6
Sorunun cevabı zoom tuşunu seç yukarıda ufak imgeleri çıkıyorya yanındada resize windows to fit ve zoom all windows ibareleri yazıyo orda ilk baştaki büyütecin yanında iki tane daha ufak büyüteç var biri artı biri eksili orda büyütecin üstünde artı olanı seçersen artık z tuşuna bastığında ilk büyütür küçültmek istersende z tuşuna basıp alt tuşuna basarsın. Ordan istediğin gibi değiştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap