photoshopta anlatımlı çizim

Deneme Çalışmalar - photoshopta anlatımlı çizim Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar proje ödevim için anlatımlı çizimler lazım yardımlarınızı bekliyorum.(masa saati,masa takvimi,bloknot,kalemlik,vb.. çalışma masasında bulunabilecen nesneler)...

fotorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotorhan

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar proje ödevim için anlatımlı çizimler lazım yardımlarınızı bekliyorum.(masa saati,masa takvimi,bloknot,kalemlik,vb.. çalışma masasında bulunabilecen nesneler)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi programları kullanıyorsun?
Bu mesajdan alıntı yap
fotorhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotorhan

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 26-04-2009 #3
photoshop kullanıyorum...proje çizimim için lazımdı anlatımlı olarak...yardımcı olabilirmisin...
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-04-2009 #4
photoshop kullanıyorum...proje çizimim için lazımdı anlatımlı olarak...yardımcı olabilirmisin...
daha net bir açıklama yaparmısınız nasıl bir ödev olmalı? Öğretmeniniz sizden nasıl bir şey istedı? detay bilmeliyiz o zaman yardım etmek daha kolay olacak
Bu mesajdan alıntı yap
M.gebes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.gebes(25)

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 06-01-2010 #5
benim ödevimle aynı biraz

kalemlikğin açık olarak çizilmiş hali onun üstünden tasarım yapıcaz baskı yapılcak
Bu mesajdan alıntı yap