Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)

Photoshop Dersleri - Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic) Sponsorlu Bağlantılar umarım işinize yarar talebe göre derslerin devamı gelecektir.....

paspal34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paspal34

Grafiker / İstanbul

Dosya16

Alt 22-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

umarım işinize yarar talebe göre derslerin devamı gelecektir..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Professional deyince tamam dedim dekupeden yırttık Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)

Arkadaşım bu ders daha çok dekupeden yırtmanın vasat bir yöntemi olmuş zira kesmek bu değildir hele ki professional hiç değildir Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Bu yöntemle kesilen objeler kesinlikle deforme olur zira detaylı objelerin hatlarının yok olmasına neden olur, dolayısıyla böyle bir kesim yöntemi olamaz..

Öncelikle dekupe nasıl yapılır ufak bir araştırma yapmanı öneririm Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Sonrasında mail vs vermek forum kuralları gereği yasaktır dikkat etmeni öneririm..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-08-2012 #3
Eğlenceli bir ders olmuş teşekkürler. İzlerken "Professional" sözünü hatırladıkça çok güldüm Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)DPhotoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic) ...
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2012 #4
Professional çalışmış ama arkadaş kutluyorum Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-08-2012 #5
Biz Professionalitesine (neden profesyonel değil onuda anlamış değilim) bir şey demedik. Titiz çalışmış hakkını vermek lazım ...
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2012 #6
Biz Professionalitesine (neden profesyonel değil onuda anlamış değilim) bir şey demedik. Titiz çalışmış hakkını vermek lazım ...
Bişiy dedin demedim yahu Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Bende profesyonele takıldım yalnız çıkamıyorum içinde Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Bu mesajdan alıntı yap

paspal34

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2012 #7
Eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar, fikirlerinizi ele alıp bundan sonraki derslerde hatalarımı düzeltip ele aldığınız bilgileri edinip anlatımlarıma katacağım, ayrıca forumda messenger adresi vermedim youtube de paylaşırken vermiştim bi sakıncası olacağını düşünmüyorum. Professional derken bir çoğu için sağlam bir başlangıç olduğu için ve kıytırıktan birşey yapılmadığı için öyle bir başlık koydum, yinede eleştirileriniz için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-08-2012 #8
Ders için zaman harcamış hazırlamış ve paylaşmışsın teşekkür ederiz. Bizim takıldığımız nokta 1. Başlık neden İngilizce yazılmış 2. Paylaştığınız videodaki yöntem Value'nin de dediği gibi profesyonel bir yol değil ....
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2012 #9
Eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar, fikirlerinizi ele alıp bundan sonraki derslerde hatalarımı düzeltip ele aldığınız bilgileri edinip anlatımlarıma katacağım, ayrıca forumda messenger adresi vermedim youtube de paylaşırken vermiştim bi sakıncası olacağını düşünmüyorum. Professional derken bir çoğu için sağlam bir başlangıç olduğu için ve kıytırıktan birşey yapılmadığı için öyle bir başlık koydum, yinede eleştirileriniz için teşekkürler..
Hımm! yani sağ elinle sağ kulağını tutmak yerine dolandırıp sol kulağını tutmak gibi oldu seninki..
Ben yönetici olsaydım şayet kural kuraldır der uyarı verirdim Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)

Yinede azmine saygı duydum..
Bilgilerin doğruluğuna dikkat etmen dileğiyle yeni çalışmalarını merak ettim bak Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

paspal34

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2012 #10
Value birde dekupe hakkında sağlam bir kaynak biliyorsan yönlendirirsen sevinirim Photoshopta Bir Nesneyi Kesmek Professional (Paspal Graphic)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları