Photoshopta böyle bir objeyi nasıl çizebilirim yardım...!!!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshopta böyle bir objeyi nasıl çizebilirim yardım...!!! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar şu şekli photoshopta birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!...

gacco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gacco

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şu şekli photoshopta birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ecanberg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecanberg

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben olsaydım öncelikle photoshopta değil illustratorda çalışırdım.öncelikle siyah bir simit yapar. sonra yolladığın şeklin içindeki T harfinden bir tane çizerdim ve içte kalan beyaz dairenin etrafına döşerdim...böylece zamandan da kazanırsın.Sadece bir tavsiye.

ya da photoshopta resmi büyütüp incik cıncık uğraşarak pen tool ile çizeceksin..
Bu mesajdan alıntı yap
gacco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gacco

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #3
illistrator kullanmıyorum zaten yapmaya çalıştığım şey hizalı olarak döşemek bunu yapamadığımdan konuyu açtım arkadaşım yapabilsem neden burda oluyım...
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 12-11-2009 #4
gözükmüyor , cmyk eklediğinden olabilir belki.
Bu mesajdan alıntı yap