photoshopta broşür

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshopta broşür ...

photoshopta broşür
by_duzcelly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_duzcelly

Webmaster / Düzce

photoshopta broşür

Alt 26-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb. ben photoshopta broşür hazırlıcam acil olarak. ayarkları nasıl yapmam gerekiyo a4 seçiyorum ebatları kontrol ediyorum doğru gözüküo ama sayfayı açınca çok büyük bi sayfa. eklediğim resimlerde sayfada çok küçük çıkıo. sayfa 210 x 297 mm 300 p/inch.
*konularda corel kullann diye yazmışsınız diğer arkadaşlara ama ben onu bilmiorum ve zamanım yok. yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 26-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop da çok uğraşırsın.
Verdiğim süre örnek amaçlıdır.Photoshop da 1 saatte yapacağın broşürü vektörel bir programda 10 dk da yaparsın.
Verdiğim örneğe göre vektörel programın avantajını düşün artık.

Buna rağmen hayır ben photoshop da yapacam bana yardımcı ol dersen,olamam çünkü hiç photoshop da broşür yapmadım.

Ancak şöyle bir tavsiyede de bulunabilirim.Sitede freelance çalışan grafiker arkadaşlarımız var.Onlardan herhangi birisine ücretini ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
by_duzcelly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_duzcelly

Webmaster / Düzce

Alt 26-01-2010 #3
vektörel dediğiniz corel mi photoshop brz biliorum corel kullanabilirmiyim 2 günde. vektörel dediğinz ne oluyor farkı ne
Bu mesajdan alıntı yap
gorguluoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gorguluoglu

Webmaster / Sivas

Alt 26-01-2010 #4
oldu başka..2 günde nerdeymiş öyle öğrenme.photoshopta broşür
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #5
Çözünürlük yüksek olduğu için dökuman büyük görünür, buna uygun olarak büyük görseller ile çalışmalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-01-2010 #6
vektörel dediğiniz corel mi photoshop brz biliorum corel kullanabilirmiyim 2 günde. vektörel dediğinz ne oluyor farkı ne
En iyi grafik programları ?
Grafik Tasarim Cantam
http://www.grafikerler.net/masaustu-...da-t38093.html
CorelDraw-12 E-Book

Ve dahası...
Size yardımı dokunabileceğini düşündüğüm bir kaç link verdim.
Forumda hem başlangıç seviyesi hem ileri seviye de oldukça geniş bir arşiv bulunmakta.Gereken zamanı ayırırsanız olumlu bir başlangıç yapmış olursunuz umarım.
İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap