Photoshopta brushlarla yaptığım resim

Serbest Çalışmalar - Photoshopta brushlarla yaptığım resim Sponsorlu Bağlantılar...

ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 08-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

isaygi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isaygi

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sevgili kardeşim
Güzel deseeem bana yazık...
Kötü deseeeem sana yazık....
5 dakikada yapılmış çalakalem bir çalışma ise diyecek bir şey yok...
Yok eğer emek verip saatlerini harcamışsan..zamanına yazık..

Bol bol çalışma izleyin..neler yapılmış ...neler yapılıyor...gelişiminiz için, çok ama çok izleme ve inceleme yapmanız gerekiyor..

Yılmayın devam edin
Bu mesajdan alıntı yap

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 09-10-2008 #3
Sevgili kardeşim
Güzel deseeem bana yazık...
Kötü deseeeem sana yazık....
5 dakikada yapılmış çalakalem bir çalışma ise diyecek bir şey yok...
Yok eğer emek verip saatlerini harcamışsan..zamanına yazık..

Bol bol çalışma izleyin..neler yapılmış ...neler yapılıyor...gelişiminiz için, çok ama çok izleme ve inceleme yapmanız gerekiyor..

Yılmayın devam edin
Yok hocam ne saatleri:smile: 3 - 5 dakikalık birşeydi can sıkıntısıyla yapılmış paylaşmak istedim hepsi bu:smile: klasik olmasın diye konu başlığına bu şekilde yazmadım sadece
Bu mesajdan alıntı yap
Irmak:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Irmak:)(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-10-2008 #4
bence paylaşmadan önce bir düşünün konuyu açıpta hayal kırıklığına düşebiliyor insan
Bu mesajdan alıntı yap

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 10-10-2008 #5
bence paylaşmadan önce bir düşünün konuyu açıpta hayal kırıklığına düşebiliyor insan
Hayal kırıklığı niçin? kime ne ıspatlamaya çalışıyoruzki? şahsen kendi adıma bu gibi kaygılar taşımam burası herkese ve herkesime açık bir forum ve paylaşmak serbest ben can sıkıntısından birşeyler karaladım sonrada burada paylaştım kimseden alkış falanda beklemiyorum açıkçası :rofl: nedense forumda böyle bir kanı var sanki herşey mükemmel olmak zorundaymış gibi buranın adı harukulade, olağan üstü, ultra, mega paylaşımlar alanı değilki fazla kasmaya gerek yok...

Bak şuna lafım yok olur olmaz biryerde yapılmış öylesine bir çalışmayı ciddi birşeymiş gibi paylaşmak yanlış ve yersizdir...

yorum için sağol..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
brushlarla, photoshopta, resim, yaptığım