photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?

Photoshop - photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ? ...

herbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herbi

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben cepli dosya yapmak istiyorum fakat bunun nasıl yapıldığını veya sayfasının çizimini nasıl yapıldığını bilmiyorum kurumsal şirketlere yapılanlardan varya onu diyorum notluk kağıt kutusu onun gibi cepli dosya vs. yardımcı olursanız sevinirim teşekürlerr photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?..........
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
23.5x32.5 cm bir alan açın. Bu sizin dosyanızın sadece bir yüzü. Veya 47x32,5 cm bir alan açın tam orta yerinden guide atın. Açılan sayfanın sağ tarafı kapak kısmınız, sol tarafı arka kapak çalışmasını yapacağınız yerdir. cep kısmını yapmanıza gerek yok. Mücellit arkadaşlar zaten hazır hesilmiş cepleri yapıştıracağından, siz sadece tasarım ve baskı kısmıyla ilgilenmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

herbi

Alt 24-11-2009 #3
çokk teşekür ederim sayın arkadaşım keşke öyle bir resimli anlatım yaparak anlatmanı isterdim veya videolu ama ginede teşekür ederim sağ olasın photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ? photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-11-2009 #4
Kullandığınız bir program varmı? İşe ordan başlıyalım?
Bu mesajdan alıntı yap
x.s34@hotm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Matbaacı / İstanbul

Alt 24-11-2009 #5
en önce sen bıçak izlerini bul ona göre tasarımını yap.. elinde yoksa bıçak izleri bitane dosaya bul artık ne yapmak istiyorsan yapışmış cakalarını aç al sana bıçak izi bunun bıçağı var plyajı var hesaba katmazsan bu saydıklarımı matbaa ile anlaşamazsınphotoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?
Bu mesajdan alıntı yap

herbi

Alt 24-11-2009 #6
photoshop cs 3 kullanıyorum photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?

creedwarrrr kardeş nerdesinnn hani bakıyodun bir çalışma yapacaktınnn bekliyorum cevabını bayramın mübarek olsun photoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?)
Bu mesajdan alıntı yap
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Alt 05-05-2011 #7
Kurumsal kimlik çalışmalarını en iyi olarak yapabileceğiniz programlardan birisi Corel Draw'dır bu konularda özellikle.

Cepli Dosya ölçüleri;

210,0 mm
304,0 mm

Tekbir yüzüdür.

420mm arka ve ön kapak olarak yapılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
aribilgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aribilgi

Eğitimci / İstanbul

Alt 02-06-2011 #8
Sevgili Arkadaşım;
Photoshop da yaptığın bir çalışmayı maatbaya gönderemessin çünkü cros atmak için vektörel bir programa ihitacın var. Ve dosyaya yazacağın adres slogan gibi yazıları vektörel bir programda yazmalısın ki bu sayede bu yazılarda pikselleşme olmaz.Ama dosyanın arkaplanını Ps de çalışıp Tiff olarak kayıt edip vektörel programa alarak işe devam edebilirsin.. Kolay gelsin.. Bu iş başlı başına bir ders konusuphotoshopta cepli dosya nasıl yapılır ?)
Bu mesajdan alıntı yap
Grafilm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafilm

Grafiker / Konya

Alt 05-08-2011 #9
dosya olcusu hangisi dogru iki farklı olcu var form da
Bu mesajdan alıntı yap
sadog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sadog

Grafiker / İstanbul

Alt 22-08-2011 #10
ya photo shopta niye pikselleşme olsun yazıda abartmayın kardeşim sende aç sayfanı ortaya birçizgi at sag tarafa yap tasarımı arkayada aynı şekilde aşagıda adresini yaz at baskıya filimci sana yardımcı olur krosta falan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları