Photoshopta cisimlerin bazilarini renklerini silme.

Photoshop Dersleri - Photoshopta cisimlerin bazilarini renklerini silme. Sponsorlu Bağlantılar Selamlar arkadaslar.Benim bir konuda sorum olacakti. Photoshopta , bir resim var mesela her tarafi renkli.cogu kismi siyah beyaz oluyor bazi sectigin kisimlarda renkli. onu nasil yapabiliriz?...

ertwoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertwoo

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 24-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaslar.Benim bir konuda sorum olacakti. Photoshopta , bir resim var mesela her tarafi renkli.cogu kismi siyah beyaz oluyor bazi sectigin kisimlarda renkli. onu nasil yapabiliriz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 24-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
örnek resimle anlatsan ve cümleni toparlasan çok iyi olur...
Bu mesajdan alıntı yap
ertwoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertwoo

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 24-07-2010 #3
evet bencede Photoshopta cisimlerin bazilarini renklerini silme. meselea bir suru insanin oldugu bir fotograf var. ben o resimde kendimi secip siyah beyaz yapmak istiyorum. diger insanlar normal kalsin gibi ?
Bu mesajdan alıntı yap
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 24-07-2010 #4
pen tool ile kendini çizdikten sonra ctrl+enter yap, image-hue-station dan renk ayarları ile oynayıp renk değişikliği yapabilrisin..Eğer senin dışındakileri yapmak istiyorsanda çizimden sonra ctrl+enter ve ctrl+shift+I yaparsın (invert)..senin dışındaki alanı seçer.daha sonra ctrl+u yapıp renklerle oynayabilirsin . kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap