Photoshopta cizdigim Rihanna

Serbest Çalışmalar - Photoshopta cizdigim Rihanna Sponsorlu Bağlantılar Tecrübeli abilerimden yorum bekliyorum ulan o gazete ulusal olsa ne yazar yalan haber yaparsa böle karalanır. halk biliyo bunu senin dunyadan haberin yok ayrıca ben ozugurum ozgur bi ...

3Dreamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3Dreamer

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 15-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tecrübeli abilerimden yorum bekliyorum

ulan o gazete ulusal olsa ne yazar yalan haber yaparsa böle karalanır. halk biliyo bunu
senin dunyadan haberin yok ayrıca ben ozugurum ozgur bi ulkede yasıyorsak herseyi soleyebilirim bu benim gorusum kendi gorusum hakkındada bi jenerik hazırladım kimse karsı cıkamaz bende bi halk vatandasıyım

ben kimseye saygıszılık yapmadım sabah gazetısının gerceklerını soledim tabi size gore bu saygısızlık sizde o gazete taraftarısınız demkki ayrıca ben bi jenerik hazıalrdım bu raısda after efect bolumu olduguna gore istedıgım jeneriği veririm kufu etmedim ben gercekleri söledim.

ben kimseye saygıszılık yapmadım sabah gazetısının gerceklerını soledim tabi size gore bu saygısızlık sizde o gazete taraftarısınız demkki ayrıca ben bi jenerik hazıalrdım bu raısda after efect bolumu olduguna gore istedıgım jeneriği veririm kufu etmedim ben gercekleri söledim.
bizler kimsenin taraftarı değiliz burada mesleğimiz adına varız ULAN yazdığınız için saygısızlık ettiniz... evet bölüm after efect bölümü olabilir ama siz forum kurallarını hala okumadığınız için anlamadınız olayı ayrıca LÜTFEN TÜRKÇE yazınız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle forum kullanımı ve kuralları için uyarı alacaksınız
flood yapıyorsunuz

çiziminize gelince;
hatları düz çizgilerle belirtmeniz kötü olmuş
bunun dışında göze hoş geliyor
gölgelerle biraz daha çalışılmalı ama

gerçeklik kısmına gelirsek;
çizimde ki model kızımız yani Rihanna zenci
sizin çiziminizde bu belirtilmemiş
bu çok önemli bir unsur
ve gözler rengi olmamış

son olarak;
alt köşede ki SlipKnOT olayına takıldım
neden bu çalışmada bir metal grubun adı geçiyor?
Bu mesajdan alıntı yap

3Dreamer

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 15-02-2009 #3
öncelikle forum kurallarını okumadm üzgünüm köşede gecen isimde bir amanlar kullandıgım bir nick herkezin bi yerlerden aldığı nicki wardır dimi çalışmalarımın çoğundada yer alır.
Bu mesajdan alıntı yap
gevezetr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gevezetr

Fotoğrafçı / Sinop

Alt 15-02-2009 #4
hoş bi çalışma olmuş (: bu şekilde çizimlerin nasıl yapılacaığı konusunda kaynak site gösterebilir misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
mertingo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertingo

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-02-2009 #5
Gerçekten Çok Güzel Olmuş,Göze Hoş Geliyor,Ben Bu İşde Çok Acemiyim,Bunu Nasıl Yaptığını Veya Yaparken neler kullandığını resimli anlatabilirmisin?
Bu mesajdan alıntı yap

3Dreamer

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 16-02-2009 #6
Samsunda güzel sanatlarda okuyan bi arakdasm wardı onla biraz el cizim yaptık daha sonra photoshopta ugrasmıya basladm kullandıgım teknik büyük resmi alıp üstten kabataslak cıkartıyorum sonra resmi acıp bakaraktan ciziyorum 1 günümü almıstı bu resim beyonce dir falan cizdim amaemrtingo dostum sana tavsiyem bi gn gelir photoshop yanıt wermez ama Autodesk(3Ds max vea AutoCad )basla derim photoshopta iyi ama 3D dünyası apayrı

kaynak sitesi yok abim yaw elimle cizdim teknik o tabi baslarda bende iyi cizemiyordum ama özenince ouyor
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2009 #7
  1. Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Photoshopta cizdigim Rihanna butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
  2. Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
    (Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mertingo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertingo

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-02-2009 #8
Samsunda güzel sanatlarda okuyan bi arakdasm wardı onla biraz el cizim yaptık daha sonra photoshopta ugrasmıya basladm kullandıgım teknik büyük resmi alıp üstten kabataslak cıkartıyorum sonra resmi acıp bakaraktan ciziyorum 1 günümü almıstı bu resim beyonce dir falan cizdim amaemrtingo dostum sana tavsiyem bi gn gelir photoshop yanıt wermez ama Autodesk(3Ds max vea AutoCad )basla derim photoshopta iyi ama 3D dünyası apayrı

kaynak sitesi yok abim yaw elimle cizdim teknik o tabi baslarda bende iyi cizemiyordum ama özenince ouyor
Yanıtınız İçin Çok Teşekkür Ederim,Başarılarınızın Devamını Diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cizdigim, photoshopta, rihanna