photoshopta cross processing effect

Photoshop - photoshopta cross processing effect ...

vandykebrown isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vandykebrown

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopta crossing effecti öğretebilecek olan varmı acaba?

tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çapraz efektı gibi çevirdim ben belki de yanılıyorum:S sorunuz tam anlayamadık... eğer resmi eklersiniz yardımcı olabilriz

cross - çapraz

araştırma yaptığımda perspektiv ilgili resimler karşıma çıktı... bence forum içersinde arama yapmalısınız...
aslında bu efekt için Ctrl + T (maus üzerine sağ tuşu tkladığımız zaman menü çıkacak, o menüden Distort, Pespektive ve benzeri özelikleri var... onları kullanırken istediğiniz işlem yapabilirsiniz)
Bu mesajdan alıntı yap
vandykebrown isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vandykebrown

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #3
aslında anlatamıcam galiba ama link yeterli olucak sanırım, aslında kısmen anlatılmış ama yabancı, denedim ama olmadı ilginize teşekkürler..

http://blog.dannyngan.com/2005/08/01...-in-photoshop/

ayrıntılı anlatabilecek arkadaş olursa, mutlu mesut oluciimphotoshopta cross processing effect
Bu mesajdan alıntı yap
jeweL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jeweL

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 02-02-2009 #4
o herneyse çok hoş bişeymiş =))
Bu mesajdan alıntı yap
canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 17-06-2009 #5
Dostum, tamamen Curves ile yapılmış... CTRL+M komutunun ardından çıkan CURVES penceresindeki çizgiyi ortadan işaretledikten sonra, alt ve üst bölgelerinden ayarlayarak aynı şeyi veya daha değişik ürünleri elde edebilirsin. Çokta orjinalliği olmayan, tamamen görselliğe (Bakış açısına) bağlı bir çalışma... Yardım edebildiysem ne mutlu...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cross, effect, photoshopta, processing